منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۵
شناسه خبر: 267291
گروه :خبر
_DSC5316

جمعیت همیاران سلامت روان شهرستان ابوموسی با حضور مسئول طرح همیاران سلامت روان استان هرمزگان در اداره بهزیستی شهرستان تشکیل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از نافذ انلاین، جمعیت همیاران سلامت روان شهرستان ابوموسی با حضور مسئول طرح همیاران سلامت روان استان هرمزگان ، رئیس اداره بهزیستی و رئیس شواری شهر در اداره بهزیستی شهرستان تشکیل شد.

تقی زاده مسئول طرح همیار سلامت روان استان هرمزگان گفت: این طرح از سال ۱۳۷۶ با تشکیل دو گروه در محله های آسیب پذیر بندرعباس به صورت آزمایشی اجرا که الحمدلله به خوبی اجرا و نتایج مثبت فراوانی داشته است و هم اکنون به ۳۳ گروه و پایگاه رسیده است.

وی گفت:اعضای طرح همیار سلامت روان شهرستان شامل طیف های وسیعی از اقشار مختلف مردم از کارمند،خانم های خانه دار،روحانی،معلم و غیره می شود و اینها گروههای داوطلبی هستند که بدون هیچ گونه چشم داشتی برای بهبود شرایط زندگی در محله خود تلاش می کنند.

ایشان افزود:هدف کلی از تشکیل جمعیت همیاران سلامت روان ارتقای سلامت روانی اجتماعی شهروندان می باشد و این گروهها تلاش می کنند که شرایط محیطی محله خود را ارتقا بخشند و آسیبهای اجتماعی محله خود را کاهش دهند.

مسئول طرح همیار سلامت هرمزگان اهداف دیگر این طرح را شامل:تلاش جهت ایجاد فضایی برای مشارکت مردم درخصوص تصمیم گیری برای حل مسائل مربوط به خود، محله و اجتماع ،افزایش مهارت های فردی و اجتماعی،سعی در ایجاد تغییر رویه زندگی معمولی مردم ، افزایش مهارت های زندگی و ارتباطی و غیره دانستند.

_DSC5316 _DSC5317 _DSC5315 _DSC5314 _DSC5308 _DSC5307

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است