منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۵
شناسه خبر: 350144
گروه :خبر
DSC_4343

جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبتهای مذهبی به منظور برنامه ریزی مناسبت های مذهبی دهه امامت و ولایت در سالن اجتماعات سازمان تبلیغات اسلامی ابوموسی تشکیل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  نافذ آنلاین، جلسه ستاد ساماندهی  شئون فرهنگی در مناسبت های مذهبی با موضوع برنامه ریزی و هم اندیشی در جهت برگزاری هر چه بهتر مراسم های دهه امامت و ولایت با حضور سرپرست اداره تبلیغات اسلامی، بخشدار مرکزی و سایر اعضاء در سالن اجتماعات سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد.
در این جلسه توکل سلیمانی بخشدار مرکزی ابوموسی ضمن تبریک ایام دهه امامت و ولایت، خواستار برگزای هرچه باشکوه تر مراسم های این دهه شد و گفت: با توجه به ظرفیت  بسیار مناسب این دهه می بایست تمامی  توان و ظرفیت شهرستان را جهت رساندن پیام غدیر با بهره گیری از تمام ابزارهای اطلاع رسانی و فرهنگی و همچنین برگزاری جشن های ویژه به کار گرفت.
حجت الاسلام حسنی سرپرست اداره تبلیغات اسلامی با اشاره به وظیفه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبت های مذهبی گفت: فرصت های ارزشمندی در مناسبت های مذهبی وجود دارد که استفاده مناسب و بجا از این مجالس و محافل، می تواند اثر بخش تر و مفید تر باشد.
در این جلسه اعضا پس از بحث و تبادل نظر برنامه هایی همچون برگزاری جشن سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و فاطمه(س)، برگزاری دعای روحبخش عرفه، اقامه نماز عید سعید قربان، طراحی و اجرای مسابقه پیامکی و برگزاری جشن بزرگ عید سعید غدیر خم را جهت اجرا در این دهه به تصویب رساندند.
گفتنی است: هدف از تشکیل ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبت های مذهبی، رفع هرگونه آسیب و انحراف از مجالس و مراسم برگزار شده در مناسبت‌های مذهبی بویژه عزاداریها، ایجاد هماهنگی و انسجام در اجرای کمی و کیفی طرح ها و برنامه های فرهنگی و مذهبی توسط ادارات و نهادهای فرهنگی است.
شایان ذکر است ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در مناسبتهای مذهبی متشکل از دستگاه‌های مرتبط همچون سازمان صدا و سیما، وزارت کشور، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نیروی انتظامی، نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌ها، دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و وزارت اطلاعات می باشد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است