منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۱
شناسه خبر: 336916
گروه :خبر
13950316001270_PhotoA

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: تشکیل جبهه دانشجویان ضدآمریکایی-صهیونیستی جهان اسلام ابتکار عمل رهبر معظم انقلاب است که می‌تواند سبب تحولی عظیم در جهان شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، حجت‌الاسلام‌ احمد سالک با اشاره به دیدار اخیر رهبر معظم انقلاب با دانشجویان و نکات مطرح‌شده در این دیدار گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران یک تجربه بسیار خوب در جهان اسلام دارد که این مسأله با گسترش مدارس حوزوی در خارج از کشور مثل جامعهالمصطفی و همچنین فعالیت‌های نهضتی در بیش از 30 کشور دنیا تقویت شد.

وی افزود: این تجربه علمی اکنون در اختیار جمهوری اسلامی است و این توصیه رهبر معظم انقلاب به دانشجویان که جبهه دانشجویی ضدآمریکایی و ضد صهیونیستی در جهان اسلام را فعال کنند، ابتکار عملی است که رهبری در جهان اسلام به عهده گرفتند و باید این ابتکار عمل را به هر شکل ممکن تقویت کنیم که امیدواریم درسطح جهان شکل بگیرد.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: این فرمایش مقام معظم رهبری در مقایسه با فرمایش حضرت امام که فرمودند؛ باید هسته‌های مقاومت در جهان تشکیل شود تطابق دارد و امروز مقام معظم رهبری جبهه ضد آمریکایی و ضدصهیونیستی در جهان اسلام را مطرح می‌کنند که این یک کار مبتکرانه و جدید است.

سالک ادامه داد: رهبری با این مدیریت مبتکرانه، بسترهای حضور نیروهای آزاده در جهان اسلام را فراهم کردند و در همین زمینه معظم‌له چندی قبل دو نامه برای جوانان اروپایی نوشتند که یک تحول خوبی در بین جوانان اروپا وآمریکا به‌وجود آورد.

وی افزود: مطمئن هستم جبهه ضدصهیونیستی و ضدآمریکایی جهان اسلام تحول عظیمی در جهان به‌وجود خواهد آورد؛ به طور مثال در همین قضیه سلب تابعیت شیخ عیسی قاسم آقا فرمودند، اگر آل‌خلیفه این کار را انجام دهد، قطعاً آینده خوبی نخواهد داشت، زیرا تاکنون شیخ عیسی قاسم جوان‌ها را کنترل می‌کرد و اجازه حرکت‌های مسلحانه و… را نمی‌داد، ولی سلب تابعیت شیخ عیسی قاسم مقدمات حضور نسل جوان برای مقابله با آل‌خلیفه را به‌وجود آورد.

سالک خاطرنشان کرد: این حرکت جدید بسیار امید بخش است و فکر می‌کنم موضوع جدیدی در سراسر دانشگاه‌های کشور به‌وجود آورد و اثر مثبت این حرکت قطعاً بر اساس فرضیه دفاع از مظلومان و مقابله با ستمگران و ظالمان جهان خواهد بود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر