منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۵
شناسه خبر: 177763
گروه :خبر
ContentImages_62697-300x199

اولین جلسه توجیهی روحانیون مستقر بشاگرد در سال ۹۴ در این شهرستان تشکیل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از بشاگرد نیوز حجت الاسلام پروین سرپرست تبلیغات اسلامی در اولین جلسه توجیهی روحانیون بشاگرد گفت: باتوجه به اینکه از زمان آغاز به کاردر شهرستان بنا را برایجاد تعامل برای رسیدن به اهداف فرهنگی گذاشتیم لذا اهداف فرهنگی را در افق های کوتاه مدت ، میان مدت وبلند مدت برنامه ریزی کرد ه ایم تا در بازه  زمانی تعریف شده برسیم .

وی بر ضرورت برنامه ریزی ومدیریت مطلوب فرهنگی شهرستان توسط روحانیون مستقر تاکید کردوافزود: یکی از اصولی که باید برآن اعتقاد داشته باشیم داشتن برنامه وطرحهای فرهنگی می باشد.

پروین همچنین مباحث مربوط به مسائل فرهنگی شهرستان را از مهم ترین برنامه های شهرستان برشمرد وبیان داشت : ما با برنامه ریزی در مساجد وبرگزاری نماز جماعت ومراسمات ملی ومذهبی می توانیم در مقابل حربه های دشمنان که بواسطه ی ایجاد بی انگیزگی در قشر جوان مبارزه کنیم وتنها راه مقابله حفظ مدیریت توسط روحانیون در مساجد است .

وی خاطر نشان کرد: بهترین مدیریت برای بهبود جامعه، شهرستان وروستا، نظم وانضباط کاری است که ما باید در اولویت کاری خود اعم از ثبت گزارشات به موقع وثبت مرخصی ودقت در چهار چوب اساسنامه کاری تاکید نمود.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان