منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۳ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۴
شناسه خبر: 300523
گروه :خبر
697709

با وجود تمامی انتقاداتی که به جناب استوانه! وارد می دانم اما بر خود واجب می دانم که از همین تریبون، مراتب تشکر و سپاسگزاری خود را از جنابشان، اعلام دارم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، محمدسعید ابراهیمی، کارشناس ارشد حقوق و فعال دانشجویی نوشت:

حکم مستوری و مستی همه بر عاقبت است…

با وجود تمامی انتقاداتی که به جناب استوانه! وارد می دانم اما بر خود واجب می دانم که از همین تریبون، مراتب تشکر و سپاسگزاری خود را از جنابشان، اعلام دارم.

چه، ایشان به ما یاد آور شدند که: حکم مستوری و مستی همه بر عاقبت است…

قصه ی زبیر بن عوام و سرنوشت رقّت بارش، همو که پیامبر(ص) در موردش فرموده بود «لکل نبی حواری و حواریی الزبیر»، از خاطرمان محو شده بود،
از یاد برده بودیم که انقلابی بودن، هنر نیست، بلکه انقلابی ماندن مهم است و ایضا فرمایش حضرت روح الله که فرموده بود: «ملاک حال فعلی افراد، است»

فراموش کرده بودیم که تاریخ اسلام، پر است از خیانت بزرگانش…
اما ایشان دیگر بار، این نکات را به ما یادآور شدند…

جناب آقای هاشمی رفسنجانی ( پیر و مراد سابقم)!
از جنابعالی بدین سبب که به ما یادآور شدید که انسان، هر آینه در معرض لغزش است، کمال امتنان را دارم و از خدای منّان توفیق ثبات قدم در راهش را مسئلت دارم.

یا مقلب القلوب و الابصار، ثبت قلوبنا علی دینک…

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است