منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۵ - ۷:۴۵
شناسه خبر: 339066
گروه :خبر
image

فرماندار پارسیان با اشاره به تشویش اذعان عمومی در فضای مجازی گفت: تشویش اذعان عمومی در فضاهای مجازی و شبکه های اجتماعی به صلاح کشور نیست .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر؛جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان پارسیان به ریاست رادمهر فرماندار پارسیان و با حضور کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه ریزی هرمزگان و با حضور مسئولین ادارات شهرستان و با حضور جمعی از نمایندگان ادارات کل استانی در سالن شهید تندگویان پارسیان برگزار شد.

 

فرماندار پارسیان در این نشست گفت : اعتبارات کمیته برنامه ریزی در بخشهای مختلف مسکن و عمران شهری و روستایی ، آموزشی ،آب شهری و روستایی ،ورزشی ، کشاورزی ، راه و شهرسازی ، شیلات ، محیط زیست ، اختصاص یافت که نسبت به سال گذشته ۱۰درصد رشد داشته است .

 

رادمهر در ادامه تصریح کرد : در سال گذشته (۹۴) کل اعتبار ۹ میلیارد و هفتصد میلیون تومان بوده که ۹۶درصد آن در سال گذشته اختصاص یافت و سال جاری نیز این اعتبارات به ۱۰ میلیاردو هشتصد میلیون تومان ارتقا یافته است.

 

فرماندار پارسیان در ادامه افزود : دولت تدبیر و امید در این شهرستان با همت و تلاش استاندار و با همکاری معاونین و مدیران استانی اقدامات خوب و گامهای موثری برداشته شده است که جای تقدیر دارد .

 
فرماندار و رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان گفت:با توجه به سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام وعمل از طرف مقام معظم رهبری نامگذاری شده ملاک وبرنامه و خدمت ما براساس این شعار تدوین وترسیم شده واقتصادمقاومتی باید عملیاتی واجرایی شود.

 
رادمهر فرماندار پارسیان با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی برکمک و حمایت از دولت گفت : کسانی که دوستدار امام راحل و نظام و رهبری و شهدا و انقلاب هستند انتقادهای مخرب راه نیندازند که این رویه می تواند به ضرر نظام بوده و تخریب دولت ،تخریب نظام است و با توجه به هجمه های عظیم،دشمنان نظام علیه کشوربسیج شده اند که در ملت ایران تفرقه ایجادکنند و در شرایط فعلی کشور عزیزمان  نیازمند امنیت ،آرامش ،وحدت و همدلی در راستای پیشبرد اهداف عالیه نظام می باشیم .

 

فرماندار و رئیس کمیته برنامه ریزی شهرستان پارسیان در ادامه گفت : تشویش اذعان عمومی در فضاهای مجازی و شبکه های اجتماعی به صلاح کشور نیست و همه باید دست به  دست هم بدهیم تا بتوانیم کشوری آباد و سربلند در جهان داشته باشیم.

 

رادمهر در پایان با تأکید بر اینکه پروژه های نیمه تمام در اولویت شهرستان است افزود: هر یک از مسئولان و مدیران دستگاههای اجرایی با تلاش شبانه روزی در راستای توسعه و سازندگی این شهرستان در جهت اجرا و بهره برداری از پروژه ها و طرحهای عمرانی و… گامهای جدی و اساسی بردارند و در جذب اعتبارات کوشا باشند.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است