منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۴
شناسه خبر: 193707
گروه :خبر
1426668278

معاون فرماندار بستک گفت: به منظور جلوگیری از موازی کاری دستگاهها در بحث اوقات فراغت جوانان دبیرخانه ای در بستک تشکیل شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه :محمد احمدی در جلسه غنی سازی اوقات فراغت جوانان اظهار داشت: گذران اوقات فراغت به عنوان یک مسئله مهم و با ارزش برای تمام افراد جامعه بویژه جوانان، مطرح است به طوری که با برنامه‌ریزی صحیح و حساب‌شده برای اوقات فراغت افراد، می‌توان به توسعه و پیشرفت در تمامی ابعاد جامعه دست یافت.

وی با بیان اینکه غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان می تواند زمینه ساز کاهش بسیاری از آسیب های اجتماعی باشد، افزود: دستگاه های اجرایی باید در محتواسازی بسیار غنی باشند تا بتوانند از این فرصت طلایی در راستای غنای فرهنگی، اجتماعی و علمی به بهترین نحو ممکن استفاده کنند.
معاون فرماندار بستک بیان داشت: برنامه های اوقات فراغت دانش آموزان در حوزه های مختلف باید با براساس نیازسنجی و علاقه مندی دانش آموزان و خانواده های آن برنامه ریزی شود.
مهندس احمدی با اشاره به توجه ویژه دولت تدبیر و امید به مسائل و مشکلات جوانان تصریح کرد: در بحث اوقات فراغت از موازی کاری برخی دستگاهها پرهیز شود و از این رو باید با تعامل نهادها وارگانها بهترین برنامه را جهت غنی ساختن اوقات فراغت اجرایی کنیم.
گفتنی است در این جلسه مقرر شد ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی، امور کتابخانه ها و ورزش و جوانان به منظور جلوگیری از موازی کاری و تداخل کلاسها برنامه ریزی لازم را صورت دهند.

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی