منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۸:۳۴
شناسه خبر: 323636
گروه :خبر
26
 

رییس اداره تعاون، كار و رفاه اجتماعي بستک:

تشکیل تیم نظارت بر تسهیلات اشتغالزایی پرداختی در بستک

رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بستک از تشکیل تیمی جهت نظارت بر تسهیلات اشتغالزایی پرداختی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ بهرام فولادچنگ رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بستک، در گفتگو با خبرنگار جهانگیریه گفت: در دومین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان بستک مصوب شد تیمی جهت نظارت بر تسهیلات پرداختی مشاغل خانگی تشکیل گردد.

 

رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بستک با تأکید بر اهمیت نظارت دقیق و دائمی بر تسهیلات پرداختی اظهار کرد: کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان در سال پیش رو به شکل جدی پیگیری های لازم را جهت به ثمر نشستن این مهم انجام خواهد داد زیرا چنانچه در بخش نظارت کوتاهی صورت گیرد اقتصاد کشور علاوه بر مشکل اشتغال، دچار افزایش نقدینگی و تورم نیز خواهد شد.

 

وی افزود: نظارت و رها نکردن متقاضیان و همچنین هدایت و حمایت از دریافت کنندگان تسهیلات اشتغالزایی بطور قطع منجر به ایجاد اشتغال پایدار خواهد شد و اگر چنین نظارت هایی انجام نشود این احتمال وجود دارد که تسهیلات در بخش های غیرضروری و غیر اشتغالزا هزینه شود.

 

فولادچنگ تصریح کرد: اگر نظارت دقیق بر طرح های اشتغالزا انجام شود در آینده شاهد رشد و توسعه مشاغل خواهیم بود و با توجه به نام گذاری سال جاری تحت عنوان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از سوی مقام معظم رهبری، قدمی موثر برای اجرای این سیاست در شهرستان برداشته شود.

 

رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بستک بیان کرد: شهرستان از ظرفیت‌های خوبی برخوردار است که می‌توان از آن در راستای اشتغال‌زایی بهره برداری کرد و از دغدغه‌های دولت تدبیر و امید نیز ایجاد اشتغال پایدار است.

 

فولادچنگ خاطر نشان کرد: اعضای تیم نظارت بر تسهیلات پرداختی متشکل از فرمانداری، اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دستگاه اجرایی وام دهنده و بانک عامل جهت نظارت بر تسهیلات پرداختی مشاغل خانگی است.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان