منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۸
شناسه خبر: 221870
گروه :خبر
30

مدیر صندوق کارآفرینی امید شهرستان های سیریک و میناب با توجه به اهمیت ازدواج در جامعه اسلامی گفت: برای اولین بار در نظام بانکی این صندوق وام های ازدواج را در کمتر از 24 ساعت به متقاضیان پرداخت می کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز حمزه پور در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار آذینی افزود : پرداخت تسهیلات ازدواج برای هر زوج مبلغ 30 میلیون ریال و در مجموعه دو نفر 60 میلیون ریال پرداخت می کند.

 

 

مدیر صندوق کارآفرینی امید شهرستان های سیریک و میناب تصریح نمود: پرداخت تسهیلات ازدواج به خانواده های شاهد برای هر زوج مبلغ 60 میلیون ریال و مجموعه دو نفر 120 میلیون ریال پرداخت می کند.

 
این مسئول ابراز داشت: صندوق کار آفرینی امید همچنین تسهیلات ازدواج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی را برای هر زوج مبلغ 130 میلیون ریال و در مجموعه دو نفر مبلغ 260 میلیون ریال پرداخت می نمائید.

 
مهندس حمزه پور اضافه کرد: با توجه به فرمایشات ائمه اطهار (ع) و نبی مکرم اسلام حضرت محمد (ص) درباره ازدواج که می فرمایند: هیچ چیزی نزد خداوند محبوبتر از ازدواج نیست مطمئنا همه ما و شما خوب مى‏دانیم که ازدواج بزرگ‏ترین و مهم‏ترین حادثه زندگى انسان است و دختران و پسران میوه‏هاى باغ زندگى انسان‏هایند و دست آفرینش نوعى جاذبه و کشش درونى در آن‏ها به ودیعت نهاده است .

 
وی با بیان اینکه مهم‏ترین نیازى که بر اثر ازدواج تأمین مى‏شود نیاز به آرامش و احساس امنیت و آسودگى است و این نیاز که در سرشت آدمى ریشه دارد چنان مهم است که خداوند در بیان فلسفه ازدواج مى‏فرماید: از آیات و نشانه‏هاى خداوند این است که براى شما از جنس خودتان همسرانى قرار داده ایم تا در کنار آنان آرامش یابید .

 
مدیر صندوق کارآفرینی امید شهرستان های سیریک و میناب اضافه کرد: متقاضیان ازدواج می توانند با در دست داشتن مدارک تصویر سند ازدواج یک سری هر نفر + اصل، تصویر کارت ملی پشت و رو 2 سری هر نفر + اصل ، پرینت ثبت نام اولیه ، پرینت تعیین شعبه، پوشه زرد یک عدد هر نفر به همراه مدارک ضمانت جهت دریافت به صندوق مراجعه نمایند.

 
حمزه پور یادآور شد: متقاضیان باید مدارک ضمانت تسهیلات شامل تصویر صفحات شناسنامه 3 سری (ضامن)+ اصل، تصویر کارت ملی 3 سری (ضامن)+ اصل ، تصویرآخرین حکم کارگزینی 2 سری (ضامن) + اصل ، تصویر آخرین فیش حقوقی 2 سری (ضامن)، نامه کسر حقوق و چک کسر حقوق از اداره مربوطه به همراه جهت تکمیل پرونده و پرداخت در کمتر از 24 ساعت اقدام کنند.

 
انتهای پیام/س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است