منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۸
شناسه خبر: 276749
گروه :خبر
13941114000384_PhotoA

هرچند منابع میدانی می‌گویند احتمال دارد در عرض چند ساعت آینده محاصره ۴ ساله نبل و الزهراء حلب شکسته شود، اما در عین حال درگیری‌ها بشدت ادامه دارد و هیچ چیز قطعی نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، بر خلاف اخبار برخی سایت‌های خبری، هنوز محاصره نبل و الزهراء شکسته نشده و در معرسه الخان هنوز درگیری است.

طبق آخرین خبری که لحظاتی پیش (زمان تنظیم گزارش) منابع میدانی گروه بین‌الملل فارس اطلاع دادند، نیروهای مردمی نبل و الزهراء  بر خاکریز غربی روستای معرسه الخان مسلط شدند و از سمت شرقی ارتش و مقاومت در حال نبرد هستند.

هم‌اکنون معرسه الخان از شرق (ارتش و مقاومت) و غرب (نیروهای مردمی نبل) شاهد نبرد با تروریست‌هاست.

روستای «مایر» نیز که از مسیر «معرسه الخان» به نبل می‌رسد هنوز در اختیار تروریست‌هاست و حتی اگر تروریست‌ها از طریق «تل الزهراء» قیچی شوند، نگرانی از سمت مایر همچنان باقی است.

طبق این خبر، تروریست‌ها در مایر دیوانه‌وار در حال شلیک موشک، راکت و خمپاره به شهرک نبل هستند.

منابع گروه بین‌الملل فارس می‌گویند این احتمال وجود دارد که در کمتر از دو ساعت دیگر محاصره شکسته شود اما هیچ چیز قطعی نیست و ممکن است درگیری‌ها بیش از این طول بکشد.

به گزارش منابع میدانی «بین‌الملل فارس»، سه تن از رزمنده‌های نبل و الزهراء تاکنون در درگیری‌های «معرسه الخان» از سمت تل الزهراء به شهادت رسیدند. شهید «علی محمد بدر الرحل»، شهید «کمال ابراهیم شیبان» و شهید «احمد حسین شربو» سه شهید مذکور هستند.

پیش از این نیز اعلام شد که نیروهای مردمی نبل از تل‌الزهراء، مسیر دو روستای معرسه و مایر را ناامن کردند و زیر آتش قرار دادند و این مسیر برای آنان قطع شد.

اندازه بزرگ‌تر نقشه در اینجا  

موقعیت معرسه الخان محل درگیری/ اندازه بزرگ‌تر اینجا  

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است