منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۹:۰۴
شناسه خبر: 352075
گروه :خبر
img-20160912-wa0049

ورود یک دستگاه تریلی بدون سرنسین به مدرسه ای در روستای باغات حاجی آباد خسارات مالی بر جای گذاشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از  پیارم، حوالی ساعت ده ونیم صبح روز گذشته یک دستگاه تریلر در حاشیه جاده در روستای باغات توقف نموده و راننده به قصد خرید از مغازه ماشین را ترک می نماید که لحظاتی بعد ، تریلی بدون سرنشین به حرکت درآمده و پس از عبور از عرض جاده وبا برخورد با تیر برق آنرا شکسته، سیمها را پاره و با عبور از روی آن به سمت دبستان تغییر مسیر می دهد و پس از عبور از خیابان فرعی به دیوار حیاط مدرسه یرخورد، آنرا تخریب و وارد حیاط آموزشگاه می شود و در نهایت پس از برخورد با ساختمان و تخریب قسمتی از آن ، متوقف می گردد.

این حادثه خوشبختانه خسارت جانی نداشته است اما با عنایت به اینکه در آستانه بازگشایی مدارس قرار داریم، نمی دانم اگر چنین حادثه ای در زمان بازگشایی مدارس اتفاق بیافتد چه فاجعه ای رخ خواهد داد؟
این جاده علی زغم اینکه فرصت های شغلی مناسب برای افراد روستا فراهم نموده تهدیدی جدی نیز به حساب می آید که اگر به موقع راهکار مناسب اتخاذ نگردد خسارات جبران ناپذیری وارد خواهد نمود.
این وسیله نقلیه پس از طی حدود 150 متر و تخریب تیر برق،دیوار و ساختمان آموزشگاه متوقف می گردد چنانچه در طول این مسیر موجود زنده ای نیز در سر راهش قرار میگرفت ، از بین می برد.
این حادثه اولین نیست و آخرین نیز نخواهد بود مگر اینکه راهکاری اتخاذ و عملی گردد، علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد.

این تریلی در طی 150متر از حال سکون چنین سرعتی گرفته که این چنین خسارت به بار آورده . اگر در حال حرکت حین عبور، از جاده منحرف شده بود چه خسارتی وارد می کرد ؟؟؟؟
از مسئولین محترم واقعا تقاضا دارم فکر چاره برای آینده باشند فقط خواهشمندم مثل جلوی بیمارستان نشود که با گذاشتن چند دیوارک بتنی صورت مسئله را بپوشانید.
img-20160912-wa0050 img-20160912-wa0051

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند