منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۳
شناسه خبر: 252131
گروه :خبر
hormoz

ترکیه دو کشتی تجاری روسیه را با ادعای ناقص بودن مدارک در بندر سامسون توقیف کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ ترکیه دو کشتی تجاری روسیه را با ادعای ناقص بودن مدارک در بندر سامسون توقیف کرد.

دولت ترکیه از توقیف دو کشتی روسی در بندر سامسون این کشور در دریای سیاه خبر داد.

بر پایه این گزارش، هفت کشتی روسی در بندر سامسون ترکیه برای بازرسی متوقف شدند که از میان آنها دو کشتی با ادعای نواقص مدارک توقیف شدند.
هفته گذشته نیز روسیه نیز مانع از ورود کشتی های ترکیه به بندر ‘نووروسیسک’ روسیه شده بود.
تنش میان مسکو و آنکارا به دنبال سرنگون شدن جنگنده سوخو 24 روسیه توسط جنگنده های ترکیه در خاک سوریه در ماه اخیر رو به افزایش گذاشته است.
ترکیه از حامیان اصلی گروه های تروریستی در سوریه می باشد و در مقابل روسیه و متحدین سوریه از مخالفان تروریست های در حال جنگ در این کشور هستند؛ جنگنده های روسی از هشتم مهرماه گذشته در اقدامی هماهنگ با ارتش سوریه و متحدین این کشور عملیات گسترده ای را علیه مواضع تروریست ها در سوریه آغاز کرده اند که این امر موجب نگرانی شدید مفامات آنکارا شده است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است