منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۲ آذر ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۰
شناسه خبر: 245253
گروه :خبر
image495519

دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی با تکذیب موضوع هدیه روابط عمومی زیر مجموعه‌اش گفت: این موضوع غلط است و روابط عمومی ما به کسی هدیه نداده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ چندی پیش، امیر سیاح تهیه کننده برنامه پایش، تصویری از چند سکه را به همراه متن ذیل در صفحه شخصی‌اش در گوگل پلاس انتشار داد.

سیاح در صفحه شخصی خود نوشت: “بعد از خروج مهمان از استودیو ، جعبه زیر را به مهمان محترم دادم و گفتم روابط عمومی زیرمجموعه شما قبل از برنامه برای ما اینها رو فرستاده. جعبه را باز کرد، توش رو که دید، اول جاخورد. بعد خودش را جمع و جور کرد و پرسید یعنی این هدیه رو قبول نمی کنید؟!

تهیه کننده پایش در ادامه می نویسد: «این بار من جاخوردم و محکم پاسخ دادم: توهین خیلی بزرگی بود به ما. به زیرمجموعه تون بفرمایید با رسانه ها اینطور رفتار نکنند. گفت باشه. سکه ها رو گذاشت جیبش و رفت!

هرچند سیاح به نام مهمان برنامه اشاره نکرده بود، ولی مهمان آن شب برنامه پایش، اکبر ترکان، مشاور ارشد رئیس‌جمهور، دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان و عضو شورای اقتصاد و سرمایه‌گذاری دانش‌بنیان دانشگاه آزاد اسلامی بود.

پس از اعتراض سیاح، به سراغ ترکان رفتیم و موضوع را از او جویا شدیم.

ترکان در گفت‌وگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا در خصوص تصاویر انتشار یافته در فضای مجازی و موضوع هدیه روابط عمومی زیر مجموعه‌اش گفت: من اصلا نمی‌دانم موضوع چیست.

وی با تکذیب موضوع هدیه روابط عمومی زیر مجموعه‌اش گفت: این موضوع غلط است و روابط عمومی ما به کسی هدیه نداده است.

اما چند روز بعد از انتشار تصاویر سکه‌های ارسالی از سوی روابط عمومی منطقه آزاد اروند، خبری مبنی بر برکناری روابط عمومی این زیر مجموعه از سمتش در شبکه‌های اجتماعی پخش شد.

پس انتشار خبر برکناری میرموسوی از سمت روابط عمومی منطقه آزاد اروند، وی این خبر را تکذیب کرد و گفت: بنده برکنار نشدم بلکه استعفا دادم و هم‌اکنون هم به عنوان سخنگوی منطقه آزاد اروند در منصوب شده‌ام و در حال خدمت رسانی هستم.

وی همچنین در سایت منطقه آزاد اروند دلیل استعفای خود را اینگونه بیان کرد است: نظر به اینکه در چند ماه گذشته و حسب اعتماد مدیر عامل محترم به اینجانب، عهده دار دو پست پر مشغله بودم که هر کدام مستلزم تخصیص وقت و توجه دائم می باشد و با توجه به روند رو به رشد وظایف سازمانی در دو حوزه، بر خود لازم دانستم تا ریاست حوزه مدیر عامل سازمان را به شخصی جوان تر و فعال تر واگذار نمایم تا در این رهگذر، شتاب لازم در هرکدام از این مسئولیتها، حاصل و روند اجرای امور بهینه گردد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است