منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۹
شناسه خبر: 344350
گروه :خبر
IMG_0014

امام جمعه شهرستان حاجی آباد گفت: ترویج بی بندوباری نسخه غرب برای دختران و نوجوان کشور است دشمن با ماهواره ها و ترویج بی حیایی به جنگ عفت رفته اند و ما باید حواسمان به این موضوع جمع باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از  پیارم حاجی آباد، حجت الاسلام مختاری ، امام جمعه حاحی آباد در جشن روز میلاد حضرت معصومه(س) و روز دختر در جمع بانوان شهرستان حاجی آباد اظهار کرد: حرم همه اهل بیت در قم می باشد و این را امام صادق (ع) پیش بینی کرده بودند و همه بانوان باید با تاسی از این حضرت و این بانوی بزرگ را الگوی خود قرار بدهند.

مختاری افزود: خداوند متعال برای همه عالم مهندسی و برنامه ریزی کرده است بخشی از مهندسی خداوند برای بزرگترین رخداد تاریخ ظهور حضرت حق تشریف فرمایی حضرت معصومه پشت سر امام رضا(ع) است .
وی طی سخنانی در خصوص فظایل حضرت معصومه (س) بیان کرد: ایران کانون تحولات آخر زمان است در دامن پر مهر حضرت معصومه (س) علمای بزرگی در این شهر تربیت و امام راحل و انقلاب از قم شروع شد و دنیا را گرفت.
امام جمعه حاجی آباد خطاب به بانوان حاضر گفت: شما بانوان باید الگو شما حضرت معصومه باشد تا در مسیر حضرت معصومه قرار دارید موفق هستید در همه عرصه ها این که ما تاکید بر عفت و پاکدامنی و پوشش اسلامی و حیا باشد.
مختاری ادامه داد: زیرا دشمن عکس این نکته را برای دختران و نوجوانان  پیچیده است این همه ماهواره و شبکه های اجتماعی به جنگ کشور ما آمده است دلیل این نکته این است دشمنان ما باور کردند که اگر ایران و ایرانی را اگر رها بکنند به زودی ایران در همه امور دست برتر را در همه جهان دارد.
وی تصریح کرد: ترویج بی بندوباری نسخه غرب برای دختران و نوجوان کشور ما است اگر نوجوانی در سن ده سالگی بخواهد ذهنش درگیر مسائل جنسی شود دیگر می تواند درس بخواند دانشمند و دانشمند هسته  ای شود دشمن با ماهواره ها و ترویج بی حیایی به جنگ عفت رفته اند و ما باید حواسمان به این موضوع جمع باشد.
امام جمعه حاجی آباد خاطرنشان کرد: پشت صحنه شبکه های ماهواره ای مرداک کسی که شبکه فارسی وان و چند شبکه فارسی دیگر را انداخت سند و قرارداد امضاء کرده اند با رئیس جمهور وقت امریکا و تعهد داده است که تا پایان سال 2016 با فیلم و اقدامات فرهنگی و بنگاه فرهنگی ما انجام می دهند حجاب را از سرزنان ایرانی برمی داریم همه اینهایی که تا دیروز بمب و موشک به روی سر ما می ریختند امروز از این در وارد شدند .

 

 

انتهای پیام/ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است