منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۱
شناسه خبر: 250206
گروه :خبر
hormoz

سازمان جاسوسی برون مرزی رژیم صهیونیستی «موساد» از طریق یکی از محافظان یاسر عرفات رئیس سابق تشکیلات خودگردان فلسطین، او را ترور کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، روزنامه «الدیار» چاپ لبنان ضمن پرده برداشتن از این مطلب، افزود: محافظ عرفات با ریختن ماده سمی ساخته شده از پلوتونیم در شیر و نسکافه عرفات او را مسموم کرد.

در این روزنامه می‌خوانیم: آثار و عوارض این ماده سمی پس از اینکه عرفات یک هفته از شیر و نسکافه آمیخته به این ماده استفاده کرده بود در بدنش ظاهر شد؛ به نحوی که روز به روز بدنش ضعیف شد، این سم در بیمارستان فرانسوی در پاریس تشخیص داده شد، ولی پزشکان فرانسوی نتایج آزمایش‌های انجام گرفته روی عرفات را اعلام نکردند تا اینکه عرفات درگذشت.

الدیار همچنین نوشت: تحقیقات فلسطینیان نشان داد که این محافظ از فلسطین خارج شده و به کانادا رفته و تمامی مدارک شناسایی خود از جمله گذرنامه‌اش را عوض کرده بود و از طریق انجام عمل جراحی زیبایی تغییر قیافه داد و موساد در این کار به او کمک کرد، این محافظ هم اکنون در آمریکا به سر می‌برد، بی آنکه کسی او را بشناسد.

رئیس کمیته فلسطینی مسئول تحقیقات درباره دلایل مرگ یاسر عرفات نیز پیشتر اعلام کرده بود که این کمیته هویت “عامل ترور” عرفات را شناسایی کرده و منتظر کشف یک معمای کوچک در این پرونده است و به زودی نتایج نهایی تحقیقاتش را اعلام می‌کند.

کارشناسانی که از سوی قضات فرانسوی برای رسیدگی به پرونده تعیین شده بودند، دو مرتبه فرضیه مسموم شدن عرفات را رد کردند، این درحالی است که کارشناسان سوئیسی اعلام کردند، نتایج تحقیقات آنان فرضیه مسمومیت عرفات با پلوتونیوم را تقویت می‌کند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی