منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۵ آبان ۱۳۹۴ - ۲۱:۵۵
شناسه خبر: 234136
گروه :خبر

افراد مسلح ناشناس با نصب یک بسته انفجاری در خودروی زرهی فرمانده کل گروه تروریستی تکفیری “تجمع العز” وابسته به گروه تکفیری ارتش آزاد وی را به هلاکت رساندند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛  افراد مسلح ناشناس با نصب یک بسته انفجاری در خودروی زرهی فرمانده کل گروه تروریستی تکفیری “تجمع العز” وابسته به گروه تکفیری ارتش آزاد وی را به هلاکت رساندند.

ترور فرمانده ارشد ارتش آزاد+تصویر
بنابر این گزارش، در اثر این انفجار “جمیل صالح” معروف به ابوحمزه فرمانده کل گروه تجمع العز وابسته به ارتش آزاد به هلاکت رسیده است. انتشار خبر هلاکت وی در اثر شدت جراحات وارده، بحدی بود که رسانه های تروریستها برای جلوگیری از تضعیف روحیه عناصر خود محبور به تکذیب ضمنی این خبر شده اند اما حاضر به انتشار تصاویری از وی نشده اند.
ترور فرمانده ارشد ارتش آزاد+تصویر
هلاکت جمیل صالح فرمانده تجمع العز در حالی اتفاق افتاد که عصر روز گذشته نیز “ابوسلیمان الحمصی” فرمانده نظامی این گروه نیز در درگیری با رزمندگان محور مقاومت در محور جنوبی شهر حلب به هلاکت رسیده بود. هلاکت دو فرمانده اصلی این گروه ضربه جبران ناپذیری به آن ارزیابی شده و قطعا بر نحوه عملکرد گروه انها تاثیر منفی خواهد داشت. بویژه اینکه تروریستها طی یک هفته در حال نبردهای سنکینی با نیروهای دولتی سوریه در این مناطق می باشند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور