منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۴ - ۹:۵۶
شناسه خبر: 203213
گروه :خبر
2015_5_6_11_17_53

استاد دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس با بیان اینکه میانگین سن ترور جوانان هسته ای بسیار پایین است افزود : غرب برای نابود کردن علم ایران از هر توطئه ای استفاده خواهد کرد.

علی احمدی دکترای مدیریت برنامه ریزی دانشگاه آزاد اسلامی در گفتگو باخبرنگار هرمز گفت: یکی از اهداف دشمن در طول تاریخ ، ایجاد ترس و ضعف است که انگیزه درونی و حرکت بیرونی را کم کند و انسان بری حفظ روحیه ی خود باید مقابله به مثل کرده و روحیه و انگیزه خود را تقویت کند .

 

 

دکترای مدیریت برنامه ریزی دانشگاه آزاد اسلامی گفت : کنسرت وبرخی از ایده های خاص فرهنگی نه تنها درست نیست بلکه ترویج فساد در جامعه ومحیط های فرهنگی و دانشگاهی می باشد.

 

 

وی تصریح کرد: حضرت امام خمینی (ره ) در مورد توطئه دشمنان علیه جوانان فرمودند : امیدواریم همه ی ایران متوجه این معنی باشند که نقشه و توطئه دشمن نه اینکه یک مسئله عادی باشد ، توطئه اینها جوان های ما را به بهانه اینکه می خواهند برای شما مثلا مراکز عیش و نوش درست کنیم از همه چیز ساقط می کنند .

 

 

احمدی با اشاره به دیدار مقام معظم رهبری با دانشجویان،تاکید کرد: ورود مقام معظم رهبری نه تنها بر حوزه افسردگی و نشاط جوانان بر حوزه های دیگر جوانان همیشه مانند یک پدر مهربان ودلسوز جوانان کشور را هدایت می کنند .

 

 

وی افزود: دشمنان این نظام با جوانان کار دارند ، با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) جوانان تعیین کننده و آماده اند . دشمن می خواهد ملت ایران را از او بگیرد .چگونه ؟ با فساد کردن ، با گرفتن احساس مسئولیت از آنها ، با گرفتن شور وشوق آنها به لهو ولعب و انداختن آنها در دام شهوات ، که نوجوانان ایرانی با داشتن روحیات معنوی دسیسه های دشمن را با شکست روبه رو می کند.

 

 

وی ادامه داد: اگر جوانان یک ملت ، سالم و مومن باشند همان اتفاقی می افتد که شما در جبهه های نبرد و سالهای دفاع مقدس خواهید دید و در حال حاضر دشمن این را نمی خواهد .

 

 

وی با اشاره به جنگ نرم دشمن علیه کشور های اسلامی خصوصا کشور ایران تصریح کرد: دشمن با بهر گیری از روانشناسی و حساسیت های روانی از انگیزهای شهوی و جنسی ، کارآمدترین ضربه ها را می زند و در شرایطی که رسانه های گروهی وتکنو لوژی روز را در اختیار دارد و بهترین بهره از آموزشهای سمعی وبصری می گیرد وبا تبلیغ ، اهداف خویش در جهت القا اندیشه های ضد ارزش را از راه ایجاد رقابتهای کاذب وبهرگیری روحیه پرخاش به خویی دنبال می کند .

 

 

دکتر احمدی تصریح کرد: حتی برای از بین بردن نیروی جوان کشور دست به ترور جوانان هسته ای می زنند . شما ببینید میانگین سن شهدای هسته ای ما چند سال هست ؟ جوانانی بودند که برای کشور خدمت می کردند.

 

 

احمدی با بیان اینکه ما در دانشگاه‌ها به موضوع تبیین بیانات مقام معظم رهبری به صورت علمی نپرداختیم یا کم پرداختیم، ادامه داد: مقام معظم رهبری همیشه جوانان را به توصیه به تحصیل و تهذیب و ورزش ، دعوت می کنند چون جوانان قوی ترین و آماده ترین نیروهایی موجود جامعه هستند.

 

 

وی با بیان اینکه هنجارشکنی که در بحث موسقی و برگزاری کنسرت در دانشگاه ها می‌بینیم ریشه‌های ضد فرهنگی دارد، تصریح کرد: به طور یقین باید گفت ورود مقام معظم رهبری به بحث افسردگی و نشاط جوانان ، درست مقابل توطئه دشمنان کشور با ایجاد بدبینی نسبت به خود ، راجع به فرهنگ خودش راجع به نیروی ملت خودش راجع به زندگی و راجع به همه مسایل در همه زمینه ها یاس وناامیدی ایجاد کند.

 

 

احمدی یادآور شد:‌ دشمن با جنگ روانی می خواهد در بین جوانان با ابزارها و تبلیغات نشاط را از جوانان بگیرد ، هدف جنگ روانی این است . رهنمودهای مقام معظم رهبری برای جوانان عزیز کشور بر گرفته از اسلام ناب و ائمه معصومین علیه السلام که صراط مستقیم برای جوانان می باشد است.

 

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: کنسرت و برخی از ایده های خاص فرهنگی نه تنها درست نیست بلکه ترویج فساد در جامعه و محیط های فرهنگی و دانشگاهی می باشد ، متاسفانه بعضی از مسئولان یک فرهنگ غلط و غیر اسلامی را در مراکز فرهنگی و دانشگاهی ترویج میدهند که آسیب های فراوانی دارد ، دانشگاه ها باید اسلامی باشند ، کنسرت و موسقی در دانشگاه اسلامی با هم در تضاد است.

 

 

انتهای پیام/س

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است