منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۳
شناسه خبر: 197812
گروه :خبر
ContentImages_57838

مسئول تشکل های دینی تبلیغات بندر لنگه گفت : تروریسم تکفیری مهمترین تهدید ملت‌های منطقه است برای مقابله با این تهدید دولت‌های منطقه باید مبارزه جدی با این پدیده شوم را در برنامه خود داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مروارید نیوز  ”، حجت الاسلام علی خلیفاوی در نکوهش حرکت گروهک تروریستی داعش به حمله به مسجد امام صادق (ع) و شهید شدن تعدای از شیعیان در کویت گفت: مردم دنیا و بالاخص مسلمانان جهان حرکات این گروه تروریستی و متوحش را میبینند و مسلما برداشت مردم از این کشتار و وحشی گری چیزی جز نفرت نیست.

 

 

وی با اشاره به این حادثه تاسف بار گفت: تروریسم تکفیری همان طوری که بارها وحشی گری این گروه مشاهده شده  مهمترین تهدید ملت‌های منطقه است و برای مقابله با این تهدید دولت‌های منطقه باید مبارزه جدی با این پدیده شوم را در برنامه خود داشته باشند.

 

 

 

مسئول تشکل های دینی تبلیغات بندر لنگه در ادامه گفت:کشورهایی که از این گروههای تروریستی دفاع می کنند و تغدیه مالی و انسانی در اختیارشان قرار می دهند بدانند که روزی آتش افروزی این گروههای تکفیری دامن آنان را خواهد گرفت.

 

 

وی با اشاره به اینکه کشتن و تکه تکه کردن انسانها برای تکفیر ها عبادت محسوب می شود بیان داشت:اقدامات این گرووهای تروریستی و منحرف از اسلام در چشم مردم دنیا خار و خفیف است و این کشتار چیزی جز وحشی گری و تفسیر غلط و اشتباه از اسلام نیست.

 

خلیفاوی در پایان ضمن ابراز همدردی با خانواده شهدا و محکوم کردن این حرکت ددمنشانه گفت: مردم دنیا و بالاخص مسلمانان جهان حرکات این گروه تروریستی و متوحش را میبینند و مسلما این حرکات متوحش بودن این گروه را ثابت می کندو هدف دشمن دامن زدن به اختلافات شیعه و سنی است که بر مسلمانان جهان واجب است تحت تاثیر بلند گوههای بیگانه قرار نگیرند.

 

انتهای  پیام /س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است