منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۷
شناسه خبر: 279254
گروه :خبر
13940328000116_PhotoA

یکی از اعضای گروه تروریستی «لواءالتوحید» با هشدار درباره تحولات کنونی در استان حلب به خبرگزاری غربی گفته با پیشروی‌های ارتش سوریه، موجودیت‌شان «به خطر افتاده» است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، ادامه پیشروی‌های ارتش سوریه و حامیان آن در استان حلب کار را به جایی رسانده که تروریست‌ها درباره آینده خود ابراز نگرانی کنند.

خبرگزاری رویترز در گزارشی به تحولات میدانی اخیر در سوریه به ویژه استان مرزی حلب پرداخته، ‌استانی که از چند سال قبل به علت مجاورت با ترکیه جولانگاه تروریست‌ها بوده است.

در این گزاش آمده است: «ارتش سوریه،‌ دوشنبه(امروز) ‌در عملیاتی بزرگی که مورد حمایت روسیه و ایران است، به سمت مرز ترکیه پیشروی کرده؛ عملیاتی که شورشیان می‌گویند اکنون دیگر آینده شورش پنج ساله انها علیه رئیس‌جمهور بشار اسد را تهدید می‌کند».

این خبرگزاری مطرح غربی، حمایت‌های ایران و همچنین حملات هوایی روسیه را در تحولات میدانی استان حلب و پیشوری‌های اخیر ارتش سوریه بسیار تاثیرگذار خوانده است.

در ادامه این گزارش، با یکی از تروریست‌ها و مخالفان سوری گفتگویی صورت گرفته که در آن، ‌او درباره از بین رفتن موجودیت مخالفان و تروریست‌ها هشدار داده است.

عضو گروه موسوم به «لواء التوحید» به رویترز درباره تحولات میدانی اخیر حلب گفت :‌«کل موجویت ما اکنون در خطر است و فقط تهدید از دست دادن اراضی بیشتر در میان نیست. آنها دارند پیشروی می‌کنند و ما در حال عقب‌نشینی هستیم چون در مواجهه با چنین حملات سنگین هوایی باید ناکامی‌ها و شکست‌های خود را کم کنیم».

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی