منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۸
شناسه خبر: 275465
گروه :خبر
13930228000562_PhotoA

شاهدان عینی خبر داده‌اند که اعضای بوکوحرام در ادامه اقدامات تروریستی خود، اخیرا در شمال شرق نیجریه تعدادی کودک را زنده زنده سوزاندند.

به گزارش شبکه اطلاع رسا نی هرمز و به نقل از فارس، برخی شاهدان عینی خبر دادند که تروریست‌های بوکو حرام تعدادی کودک را در شمال شرق نیجریه زنده زنده سوزاندند.

 شاهدان عینی از جنایت اعضای بوکو حرام در نیجریه خبر دادند.

به گفته یک شاهد عینی، در حملات اخیر اعضای بوکوحرام به منطقه‌ای در شمال شرق نیجریه، تروریست‌ها تعدادی از افراد را که در بین آنها چندین کودک هم بودند، زنده زنده سوزاندند.

خبرها حاکی است که تروریست‌های بوکو حرام به روستای «دالوری» که در فاصله پنج کیلومتری شهر مایدوگوری دومین شهر بزرگ منطقه شمال شرقی نیجریه است، حمله کردند؛‌ حمله‌ای که 4 ساعت ادامه داشت.

شاهدان عینی همچنین خبر دادند که اجساد و بدن‌های سوخته شده بسیاری در روستایی که شب گذشته با حملات تروریست‌های بوکو حرام مواجه شد، دیده شده است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان