منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۶
شناسه خبر: 224772
گروه :خبر
13930923000098_PhotoA
 

فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی:

تردد بدون ویزا و گذرنامه در اربعین امسال ممنوع است

فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی گفت:‌ تردد بدون ویزا و گذرنامه در اربعین امسال ممنوع است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سردار قاسم رضایی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: زوار علاقه‌مند سفر به کربلا در اربعین امسال باید حتماً دارای گذرنامه و ویزا باشند، در غیر این صورت از تردد آنها جلوگیری به عمل می‌آید.

فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی گفت: 3 خروجی مهران، شملچه و چزابه برای تردد زوار در اربعین امسال مهیا شده‌ و 100 گیت آماده ثبت خروج و ورود در این مسیرها در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: در ارزیابی به عمل آمده از مرز مهران باید کارهای عمرانی نیمه‌تمام به اتمام برسد تا برای پذیرایی زوار در اربعین امسال شرایط فراهم شود.

رضایی تصریح کرد: در حال حاضر تمهیدات لازم برای تردد زوار به کشور عراق فراهم شده و نشست‌هایی نیز با مسئولان طرف مقابل و مرزبانی جمهوری عراق در این رابطه برگزار شده است.

فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی گفت: قطعاً در سال جاری نیز تردد زوار در مرزهای جمهوری اسلامی با امنیت کامل انجام خواهد شد و تمهیدات و برنامه‌ریزی‌ لازم با طرف مقابل در کشور عراق صورت گرفته است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی