منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۹
شناسه خبر: 285795
گروه :خبر
hormoz
 

به‌دلیل تدابیر امنیتی؛

تردد از مرزهای قصرشیرین ممنوع شد

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری قصرشیرین گفت: به‌دلیل تدابیر امنیتی تردد از مرزهای این شهرستان ۴۸ ساعت قبل و بعد از انتخابات ممنوع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا،  معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری قصرشیرین بیان کرد: این ممنوعیت در دوره‌های گذشته نیز برای برگزاری باشکوه انتخابات و تسهیل در تردد عوامل اجرایی انتخابات برقرار بوده است.
وی با اشاره به اینکه ترددکنندگان از مرزهای خسروی و پرویزخان در شهرستان قصرشیرین تا ساعت 24 فردا پنجم اسفند ماه جهت تردد مهلت دارند گفت: از یک بامداد ششم اسفند ماه تا یک بامداد نهم اسفند ماه ممنوعیت تردد برقرار است.

نازپرورده بیان کرد: از روز دوشنبه سوم اسفند ماه خبر ممنوعیت تردد به پایانه‌ها و شرکت‌ها برای اقدامات بعدی و جلوگیری از هرگونه تداخل داده شده است.

190 شعبه اخذ رأی برای انتخابات هفتم اسفند ماه در حوزه انتخابیه شهرستان قصرشیرین، گیلان‌غرب و سرپل‌ذهاب منظور شده است.

از 190 شعبه اخذ رأی مذکور 36 شعبه مربوط به شهرستان قصرشیرین بوده که 15 شعبه ثابت و 16 شعبه سیار و مابقی نیز مربوط به بخش سومار است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است