منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۱
شناسه خبر: 275269
گروه :خبر
81724728-70103685
 

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر کیش:

تربیت یکصد مربی پیشگیری از اعتیاد در باشگاه های ورزشی کیش

یکصد مربی پیشگیری از اعتیاد تا پایان سال جاری در باشگاه ها و اماکن ورزشی کیش تربیت می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمز به نقل از کیش پرس، به همت شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر کیش و با همکاری موسسه ورزش و تفریحات سالم جزیره کیش، تا پایان سال جاری تعداد 100 مربی پیشگیری از اعتیاد ویژه باشگاه ها و اماکن ورزشی کیش طی دوره های تخصصی آموزشی تربیت می شوند.
 محمدحسن جهان، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر کیش و جلالی مدیرعامل موسسه ورزش و تفریحات سالم جزیره کیش بمنظور افزایش اقدامات پیشگیرانه حوزه اعتیاد در اماکن ورزشی نشست مشترک داشتند.
جهان در این جلسه به برنامه های مطلوب و شایسته موسسه ورزش و تفریحات سالم جزیره کیش در ایجاد اوقات فراغت مناسب برای کیشوندان اشاره کرد و در سخنانی ورزش را یکی از عوامل مهم بازدارنده از اعتیادخواند.
وی به نقش پیشگیری از اعتیاد برای ریشه کن کردن این معضل در جامعه اشاره کرد و در این راستا اماکن ورزشی را یکی از مراکز مهم و تاثیرگذار در راستای پیشگیری از آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی با توجه به حضور جوانان و نوجوانان دانست.
 در پایان این نشست مقرر گردید تعداد 100 نفر از مربیان ورزشی باشگاه ها و اماکن ورزشی در یک دوره مهارتی کلیه آموزش های پیشگیری از اعتیاد را فرا گرفته و پس از آموزش و صدور گواهی بعنوان مربیان پیشگیری از اعتیاد در اماکن ورزشی فعالیت کنند.
یادآور می شود، آشنایی با عوارض انواع موادمخدر، آشنایی با مهارت های زندگی از جمله مهارت رفتار جرأتمندانه، اعتماد به نفس، دوست یابی، مهارت بین فردی، مهارت نه گفتن و سایر موارد آموزشی پیشگیری از اعتیاد از مباحث و سرفصل های این دوره آموزشی خواهد بود.
انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است