منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۱ تیر ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۳
شناسه خبر: 195855
گروه :خبر
 

مهلت 48 ساعته تراکتورسازان به سرمربی پرتغالی

تراکتورسازی با قلعه‌نویی به توافق اولیه رسید/مذاکره با تونی در بن‌بست

به لیست گزینه‌های احتمالی هدایت تیم تراکتورسازی، قلعه‌نویی و کاظمی هم افزوده شد و این باشگاه حتی با سرمربی سابق استقلال به توافق اولیه هم رسیده است.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، انتخاب سرمربی آینده تیم تراکتورسازی به معمای روز فوتبال ایران تبدیل شده است.
تونی اولیویرا گزینه اول تراکتورسازی هنوز به تبریز بازنگشته و پیش شرط پرداخت بدهی‌های قبلی به همراه قرارداد سنگین خود و پسرش کار مذاکرات را به بن‌بست رسانده است.
با این حال باشگاه تراکتورسازی 48 ساعت دیگر منتظر بازگشت این مربی پرتغالی مانده و در صورت نیامدن وی، به سراغ گزینه‌های جدیدی می‌رود.
با وجود اینکه سعید عباسی مدیر باشگاه تراکتورسازی صراحتاًٌ عنوان کرده که تونی انتخاب اول و آخر وی است، اما در محافل خبری عنوان شده که تراکتورسازی با امیر قلعه‌نویی سرمربی سابق تیم تراکتورسازی و استقلال مذاکراتی داشته و حتی به توافقات اولیه نیز رسیده است.
از فرهاد کاظمی نیز به‌ عنوان گزینه‌های سرمربی‌گری تراکتورسازی یاد شده و وی نیز شانس هدایت تیم تراکتورسازی را دارد.
البته باشگاه تراکتورسازی تمایل دارد که تونی از خواسته‌هایش کاسته و بار دیگر هدایت این تیم را برعهده بگیرد. قدر مسلم هر گزینه ای غیر از این مربی با واکنش هواداران این تیم روبرو شده و این می‌تواند باشگاه تراکتورسازی را با چالش جدیدی همراه کند.
تیم تراکتورسازی تبریز نایب قهرمان فصل گذشته لیگ برتر بوده و یکی از نمایندگان ایران در باشگاه‌های آسیا خواهد بود.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور