منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۱
شناسه خبر: 321702
گروه :خبر
hormoz

هم اکنون داستان یک زوج مصری به نام احمد و ریهام بسیار در رسانه های مصری بازگو می شود و رسانه ها از آن به عنوان تراژدی احمد و ریهام یاد می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛  محمد الشناوی دوست یکی از قربانیان حادثه سقوط هواپیما در مصر است. سقوط این هواپیما بحث روز مردم مصر است و هر کسی به گونه ای به آن واکنش نشان می دهد.

هم اکنون داستان یک زوج مصری به نام احمد و ریهام بسیار در رسانه های مصری بازگو می شود و رسانه ها از آن به عنوان تراژدی احمد و ریهام یاد می کنند.
تراژدی یک زن وشوهردر هواپیما سقوط کرده مصری

اما ماجرا چیست؟!

احمد، مردی است که همسرش را برای درمان به پاریس می برد تا زیر نظر پزشکان آنجا از بیماری مهلک سرطان نجات یابد؛ اما نه تنها همسرش نجات نمی یابد بلکه آن دو در مسیر بازگشت، در اثر سقوط هواپیما با هم از دنیا می روند تا این گونه سه فرزند کوچکشان بی سرپرست بمانند.

الشناوی داستان تأمل برانگیز دوست خود «أحمدالعشری» و همسرش دکتر «ریهام مسعد» را در صفحه فیس بوک برای مردم شرح می دهد و از سرنوشت تلخ آن دو می گوید.

تراژدی یک زن وشوهردر هواپیما سقوط کرده مصری

این متن در سایت «الیوم السابع» مصر منتشر شده است.

«خدایا رحمت و مهربانی ات را شکر، إنّالله و إنّا إلیه راجعون، أحمد را همیشه مثل پسر خودم می دانستم. خیلی به من نزدیک بود، در همه کارها یش با من صلاح و مشورت می کرد. ازدواج کرده بود و سه فرزند داشت. یک پسر در کلاس اول ابتدایی و دو تا هم در مهد کودک. همسر27 ساله اش به سرطان مبتلا شده بود. پدرزنش همین چند وقت پیش از دنیا رفت و مادر زنش هم به دنبال آن در فاصله کمی از دنیا رفت. زن از دوری آن دو خیلی غمگین شده بود.

احمد همه دارایی اش را فروخت تا ریهام را نجات داده و دردهایش را تسکین بدهد. به خاطر همین هم به پاریس رفتند. من درباره سفرشان مطمئن نبودم و تردید داشتم. به احمد گفتم، کارت را به خدا بسپار و در همین مصر راه علاج و درمان پیدا کن. اما احمد به رفتن اصرار داشت. بچه هایش را پیش مادرش گذاشت. یک ماه آنجا بودند. به هنگام برگشت با هواپیما هیچ گاه برنگشتند.

اوضاع اسف بار و غم انگیزی است. بچه هایشان را که می بینم دلم می سوزد. می خواستند بروند فرودگاه تا از پدرومادرشان استقبال کنند، با خودم گفتم بچه ها کجا می روید؟ بابا و مامان دیگه هیچوقت نمی آیند، همانطور که بقیه که با آنها بودند هرگز نخواهند آمد…».

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی