منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۴ - ۲۱:۲۴
شناسه خبر: 244930
گروه :خبر
13940803001040_PhotoA

دونالد ترامپ، نامزد جمهوریخواه آمریکا در ادامه اظهارات جنجالی خود گفت در صورت پیروزی و رئیس‌جمهور شدن، روش غیرانسانی شکنجه از طریق غرق مصنوعی را در دستور کار قرار خواهد داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، نامزد جنجالی جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت در صورت پیروزی، شکنجه غرق مصنوعی را دوباره در آمریکا اعمال خواهد کرد.

در ادامه مبارزات انتخاباتی در آمریکا،‌ نامزد پیشتاز جمهوریخواهان بر اساس نتیجه جدیدترین نظرسنجی در این کشور از روش غیر انسانی و شکنجه غرق مصنوعی دفاع کرد.

«دونالد ترامپ» که بر اساس نظرسنجی تازه با اختلاف ۱۰ درصدی نسبت به نزدیک‌ترین رقیب جمهوریخواه خود پیشتاز نامزدهای این حزب در انتخابات ریاست جمهوری است، گفت که در صورت پیروزی در انتخابات روش غرق مصنوعی را در آمریکا بازخواهد گرداند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، او گفت: «من شاید این روش را بازگردانم.  به نظرم غرق مصنوعی در قیاس با آنچه آنان خواهند کرد و سر بریدن جیمز فولی، اصلا هیچ چیزی نیست».

اشاره این نامزد آمریکایی به کشتن «جیمز فولی» تبعه آمریکایی و انتشار فیلم آن توسط داعش بود که به دنیال این موضوع، دولت آمریکا حملات خود را تحت عنوان ائتلاف مقابله با داعش آغاز کرد.

ترامپ در دفاع از تاکیدش بر بازگردان شکنجه غرق مصنوعی همچنین افزود: «من قطعا بازجویی آن هم بازجویی شدید را بازخواهم گرداند».

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است