منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۴
شناسه خبر: 251511
گروه :خبر
13940826001224_PhotoA

«دونالد ترامپ» نامزد پیشتاز جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ در اظهاراتی گفت که برخی از متحدان واشنگتن در حال دادن مقادیر زیادی کمک مالی به داعش هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، نامزد جنجالی جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا می‌گوید که تعدادی از متحدان واشنگتن به داعش کمک مالی هنگفتی می‌کنند.

در حالی که مبارزات انتخاباتی در آمریکا به شدت از سوی دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ادامه دارد،‌ امروز یک نامزد جنجالی اظهاراتی درباره داعش و کمک‌های مالی به آن مطرح کرد.

«دونالد ترامپ» نامزد جمهوریخواه انتخابات آمریکا امروز در اظهاراتی در این باره گفت که «برخی متحدان آمریکا در حال ارائه کمکهای مالی هنگفت به داعش هستند».

رسانه‌ها به جزئیات بیشتری از اظهارنظر ترامپ درباره اینکه چه کشورهای متحد واشنگتن در حال کمک مالی به داعش هستند، اشاره نکردند.

این اظهارنظر در حالی مطرح شده که به دنبال تنش‌های اخیر بین مسکو و آنکارا بر سر سرنگونی سوخو ۲۴، دولت روسیه مقامات ترکیه را به تجارت نفتی با داعش متهم کرده و در این باره مدارک و اسنادی را منتشر کرده‌اند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری