منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۰:۰۸
شناسه خبر: 212342
گروه :خبر

۵۵ نفر از نمایندگان در تذکری به وزیر کشور خواستار برخورد با عوامل بازداشت طلبه اصفهانی شدند که به علت تهیه پلاکاردهایی در خصوص نقد توافق وین بازداشت شده بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، ۵۵ نفر از نمایندگان در تذکری به وزیر کشور خواستار برخورد با عوامل بازداشت طلبه اصفهانی شدند که به علت تهیه پلاکاردهایی در خصوص نقد توافق وین بازداشت شده بود.
تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولین اجرایی کشور در جلسه علنی امروز مجلس (۲۵ مرداد ۹۴) از سوی هیات رئیسه قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است.

سید مرتضی حسینی نماینده مردم قزوین به وزیر اقتصاد در مورد عدم تخصیص ۵۰۰ میلیون دلار اعتبار مصوبه مجلس برای آب شرب روستایی تذکر داد.

زهره طبیب‌زاده نماینده مردم تهران به وزاری کشور، صنعت، علوم و امور خارجه به ترتیب در مورد علت عدم رسیدگی به وضعیت زنان کارتن‌خواب معتاد در شهر تهران، بازگشت مجدد شرکت پژو با توجه به وارد کردن ضررهای هنگفت این شرکت به کشور در زمان تحریم، واردات اسب مسابقه‌ای در زمان محدودیت‌های ارزی، سفر رئیس مرکز جذب هیات علمی وزارت علوم به هتل جهانگردی دیزین با عنوان بررسی وضعیت جذب اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و توضیح اقدامات انجام شده در مورد بی‌احترامی به دختران ایرانی در فرودگاه استانبول تذکر داد.

منصور حقیقت‌پور نماینده مردم اردبیل در تذکری به وزیر بهداشت خواستار توضیح علت عدم اجرای قانون در مورد تعرفه پرستاری شد.

علی نعمت چهاردولی نماینده مردم ملایر به رئیس‌جمهور در مورد علت عدم پرداخت پول گندم تحویلی کشاورزان پس از ۴۵ روز تذکر داد.

۵۵ نفر از نمایندگان در تذکری به وزیر کشور لزوم برخورد با مسئولانی که در شورای تامین اصفهان به ریاست استاندار دستور بازداشت طلبه فرزند شهیدی را به خاطر تهیه پلاکارد در نقد توافق وین و استکبارستیزی وی صادر کردند را متذکر شدند. همچنین تعدادی دیگر از نمایندگان اصفهان این تذکر را خطاب به وزیر کشور داده‌اند.

حمید رسایی نماینده مردم تهران در تذکری خطاب به رئیس‌جمهور عنوان کرد: شما در مراسم تنفیذ خود از بستن دهان منتقدان به خدا پناه بردید چرا در حال حاضر هفته‌نامه ۹ دی توقیف، طلبه اصفهانی بازداشت و رسانه‌ها روانه دادگاه می‌شوند.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است سواحل نیازمند سیاستگذاری صحیح مدیران/مشکلات معیشتی مردم در سواحل بیانگرهدر رفت ثروت ملی است