منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۶
شناسه خبر: 244708
گروه :خبر
13920229171337459549733

نماینده مردم مرکز هرمزگان با اشاره به موضوع الحاق بخش هایی از هرمزگان به فارس و نحوه واگذاری آلومینیوم به بخش خصوصی به وزیر کشور و وزیر اقتصاد تذکر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛ ابوالقاسم جراره نماینده مردم مرکز هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در نطق اضطراری خود  گفت:  قطعنامه حقوق بشری سازمان بین الملل به کسانی که دنبال ارتباط با کدخدا بودند نشان داد که کدخدا قابل اعتماد نیست و حرفهای منتقدان را ثابت کرد.

وی با اشاره به رواج  توهین به منتقدان توسط دولت اظهار کرد: ودولتیان از بالا به پایین هرکسی را که انتقاد کند جای پاسخ مورد  توهین و اهانت قرار می دهند.

جراره با بیان اینکه دولت به اولویت های مردم توجه نمی کند که باعث بی اعتمادی مردم می شود، افزود:در روزهای اخیر وام های 25 میلیون تومانی خودرو به روش های گوناگون برای حل مشکل خودرو سازها ارائه شد اما برای پرداخت وام سه میلیون تومانی ازدواج دچار مشکل هستیم.
وی تصریح کرد: اولین اصل اقتصاد ثبات است که متاسفانه در کشور شاهد آن نیستیم .

نماینده مردم هرمزگان با بیان اینکه ضعف مدیریتی در استان هرمزگان مزمن است، تاکید کرد:  در سیلی از هفته قبل اعلام می شود  13 نفر به کام مرگ می روند و  جان مردم در استان ما فدای ضعف مدیریتی می شود.

 

وی با اشاره به ممانعت مدیر استان از جابجایی بیمارستان مخروبه افزود: چرا مسئولین برای رسیدن به اهدافشان با جان مردم بازی می کنند و با خواسته های غیر معقولشان مانع از انتقال این مکان درمانی می شوند.

 

جراره تصریح کرد:افرادباسابقه استان از بدنه استان کنار گذاشته می شوند و افراد که هیچ گونه سابقه مدیریتی ندارند وارد هرمزگان می شوند.
وی با بیان اینکه استان هرمزگان فدای بازی های سیاسی می شود، گفت: شنیدها حاکی از  الحاق بخش هایی از هرمزگان به فارس دارد لذا به وزیر کشور اخطار می کنم به هیچ وجه به فکر واگذاری بخش هایی از هرمزگان نباشد.

 

نماینده مردم بندرعباس با اشاره به نحوه غلط  واگذاری آلومینیوم تاکید کرد: منابع هرمزگان گوشت قربانی مرکزنشینان شده است خیلی راحت بین خودشان تقسیم می کنند.

 

وی تاکید کرد: به وزیر اقتصاد تذکر جدی می دهم که سریعا جلوی این واگذاری رو بگیرند.

 

 

انتهای پیام/م

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است