منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۲
شناسه خبر: 237426
گروه :خبر
13940131000064_PhotoA

فرمانده نیروی انتظامی درباره پلمب رستوران KFC، تذکر شورای شهر درباره عملکرد راهور، وضعیت مرزهای مهران، شلمچه و چزابه در اربعین و برخورد با بدپوششی توضیح داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری در مراسم تودیع و معارفه معاون تربیت و آموزش ناجا در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤال فارس در مورد جلسه شورای شهر در روز گذشته و اتهام به پلیس راهور ناجا مبنی بر ایجاد ترافیک در روزهای بارانی به واسطه دستکاری چراغ‌های راهنمایی و رانندگی اظهارداشت: ما این موضوع را نمی‌پذیریم، البته اگر مسئله‌ای وجود دارد باید جلسه‌ای گذاشته شود و دلایل پلیس تهران را پیگیری کنند.

فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: اگر همکاری و جدیت مأموران راهنمایی و رانندگی ما در روزهای بارانی نبود شاید مشکلات بیشتری در معابر به وجود می‌آمد، به همین جهت باید بگویم در مجموع این مطلب را قبول ندارم.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور در پاسخ به سؤال دیگر فارس مبنی بر پلمب رستوران KFC گفت: فروشگاه‌ها و اماکن عمومی که مجوز لازم را نداشته یا ضوابط لازم را رعایت نکرده باشند حتماً با آنها برخورد می‌شود.

وی ادامه داد: اگر بعد از این نیز گزارش شود که فروشگاهی مجوز لازم را نداشته حتماً با آن برخورد می‌شود.

سردار اشتری در خصوص موضوع اربعین تأکید کرد: حتماً زائران باید گذرنامه دارای اعتبار به همراه داشته باشند چرا که تا این ساعت کشور عراق همراه داشتن ویزا را الزامی دانسته و احیاناً اگر تغییری ایجاد شود به مردم اطلاع رسانی می‌شود.

فرمانده نیروی انتظامی افزود: داشتن گذرنامه معتبر و ویزا برای سفر زائران اربعین حسینی به عتبات الزامی است.

این مقام ارشد ناجا مرزهای مهران، شلمچه و چزابه را آماده پذیرش زائران اربعین حسینی عنوان و تصریح کرد: چنانچه مرزی برای عبور زائران به عراق تا موعد مقرر آماده شود اطلاع‌رسانی خواهد شد.

سردار اشتری در مورد سیل ایلام و وضعیت مرز مهران گفت: در این زمینه مشکلی نخواهیم داشت چرا که مسئولین در صدد حل مشکلات سیل و خسارت ناشی از آن هستند تا مردم به راحتی از مرز عبور کنند.

عالی‌ترین مقام انتظامی کشور در مورد طرح‌های ارتقای امنیت اخلاقی و برخورد با بدپوششی گفت: طرح‌های ارتقای امنیت اخلاقی و اجتماعی مثل گذشته و طبق روال انجام خواهد شد، حتماً در حوزه بی‌پوششی و بدپوششی که جرم آشکار محسوب می‌شود برخورد لازم را خواهیم داشت.

وی در خصوص افزایش 100 کیلومتری ترافیک خودروها در مواقع بارندگی و تهدید پدیده ال‌نینو در کشور بیان داشت: مشکل صرفاً به ناجا بر نمی‌گردد، پلیس در مواقع لزوم با حضور بیشتر برای تسهیل در عبور و مرور تلاش می‌کند.

سردار اشتری وضعیت امنیت مرزها را وضعیت خوبی دانست و گفت: با هماهنگی دستگاه‌های مختلفی مثل اطلاعات، سپاه و نیروی انتظامی مرزها از امنیت خوبی برخوردار هستند که امیدواریم با امکانات بیشتر بتوانیم انسداد مرزها را تقویت کنیم.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است