منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۲
شناسه خبر: 234044
گروه :خبر
13940109000204_PhotoA

یک روزنامه فرامنطقه‌ای از تدارک جنبش «انصارالله» یمن برای برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری و برون‌رفت از بحران کنونی این کشور، خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از  فارس، «محمد علی الحوثی» رئیس کمیته عالی انقلاب یمن با قاضی «محمد حسین الحکیمی» رئیس کمیساریای عالی انتخابات یمن دیدار کرد.

خبرگزاری یمنی «سبأ» با انتشار این خبر نوشت که در این دیدار، درباره تصحیح روند ثبت‌نام برای انتخابات و موانع موجود درباره برگزاری انتخابات که راهکار اصلی برون‌رفت از بحران‌های جاری در یمن عنوان می‌شود، گفت‌وگو شد.

روزنامه فرامنطقه‌ای «الشرق الاوسط» نیز با انتشار این خبر از آماده‌شدن انصارالله برای برگزاری انتخابات در یمن خبر داد و نوشت از نظر انصارالله، برگزاری انتخابات تنها راهکار برون رفت درست از بحران یمن است.

یمن مدتهاست که بدون رئیس‌جمهور و نخست‌وزیر رها شده و هر دوی این افراد به ریاض گریخته‌اند اما همچنان خود را در راس قدرت می‌بینند.

بر اساس این گزارش، رئیس کمیساریای عالی انتخابات یمن نیز تاکید کرد که این کمیساریا، مسئولیت برگزاری موفق انتخابات ریاست‌جمهوری آینده در یمن برعهده می‌گیرد.

این روزنامه چاپ لندن نوشت که هنوز جزئیاتی درباره انتخابات احتمالی آینده ‌در یمن منتشر نشده است اما به نظر می‌رسد که با توجه به نوسانات موجود درباره مذاکرات میان طرف‌های درگیر تحت نظارت سازمان ملل و عدم جدیت آن، انصارالله به برگزاری انتخابات روی آورده است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی