منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۳
شناسه خبر: 306732
گروه :خبر
IMG_7850_4268

معاون فرماندار رودان گفت: رفع و رسیدگی مشکلات با همکاری دستگاههای اجرایی مرتبط و بانک های عامل و اعضاء تعاونی ها انجام شود و تدابیر لازم باید با قید فوریت اندیشیده و تا قبل از آنکه وضعیت تعاونی ها تبدیل به یک بحران اجتماعی با تبعات و پیامد ها ی ناشی از آن نشده، اقدام شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از رودان نیوز؛ کورش نیک طبع معاون فرماندار رودان در جلسه کارگروه مسکن شهرستان رودان با بیان برخی مشکلات مربوط به ۵ تعاونی مهر دهبارز ،کارگران پر توان ، کارگران رودان ، کارمندان توانا و گلستان، گفت: رفع و رسیدگی  مشکلات با همکاری دستگاههای اجرایی مرتبط و بانک های عامل و اعضاء تعاونی ها انجام شود و تدابیر لازم باید با قید فوریت اندیشیده  و تا قبل از آنکه وضعیت تعاونی ها تبدیل به یک بحران اجتماعی با تبعات و پیامد ها ی ناشی از آن نشده، اقدام شود.

 

معاون فرماندار رودان اظهار کرد: به گونه ای برنامه ریزی صورت گیرد تا هم بتوان مشکل مسکن اعضاء حل و فصل شود و همه مسائلی از جمله تمدید دوره مشارکت ، طرح تفکیک اسناد ملکی و صدور دفترچه اقساط جهت بازگرداندن سرمایه به بانک ها مرتفع کرد.

 

نیک طبع افزود: جلسات تخصصی مابین ادارات راه و شهر سازی و شهرداری رودان به منظور بررسی و پیگیری مشکلات مسکن مهر رودان و با هدف تسریع در رفع مشکل برگزار و تلاش گردد تصمیمات مناسبی اتخاذ شود.

 

وی در راستای رفع مشکل تعاونی کارگران رودان مسکن مهر، خواستار اعطای وام قرض الحسنه به هر عضو این تعاونی ظرف مدت ۱۵ روز آینده شد و بر پیگیری لازم توسط مدیریت تعاونی تاکید کرد.

 

نیک طبع همچنین خواستار طرح مشکلات تعاونی های شهرستان رودان در جلسه کمیته اعتباری بانک ملت استان و اعلام نتیجه به کارگروه مسکن رودان شد.

 

معاون فرماندار رودان در پایان بر لزوم تشکیل کارگروه مسکن به صورت ماهیانه به منظور رصد و پیگیری مشکلات مربوطه در سطح شهرستان رودان تاکید کرد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است