منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۸
شناسه خبر: 288772
گروه :خبر
IMG_6198

مدیر منطقه انرژی بر پارسیان با اشاره به تخلیه وبارگیری ۴۰ میلیون تنی کالا در منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی برپارسیان گفت: براساس طرح جامع برای ۳۰ هزار نفر به طور مستقیم اشتغال ایجاد می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛ حسن شاهرخی مدیر منطقه ویژه اقتصادی انرژی بر پارسیان درگفتگو با پارسیان خبر ،گفت: سرمایه گذاران خارجی بامشارکت پتروشیمی اولدینگ خلیج فارس با سرمایه گذاری۶میلیارد دلاری در زمینه پتروشیمی درمنطقه ویژه اقتصادی انرژی بر پارسیان آغاز به کار می کنند.

 

شاهرخی به اهداف استقرار منطقه ویژه اقتصادی انرژی بر پارسیان اشاره کرد و افزود:این منطقه با توجه به همجواری با منطقه اقتصادی پارس جنوبی واستفاده از ظرفیت گاز پارس جنوبی و جلوگیری از خام فروشی گاز ظرفیت مناسبی را برای منطقه ویژه اقتصادی پارسیان ایجاد می نماید.

 

مدیرمنطقه ویژه اقتصادی انرژی بر پارسیان محصولات وفراورده های تولیدی این منطقه در سال راتشریح کرد و گفت:در این منطقه ۱۵ میلیون تن محصولات پتروشیمی،۶میلیون تن فولاد،۲/۱ میلیون تن آلومینیوم و ۸هزار مگاوات تولید برق در سال را دارد.

 

شاهرخی ادامه داد: این منطقه ویژه با یک بندر اختصاصی وبا ظرفیت۴۰میلیون تن تخلیه وبارگیری کالا درسال ساخته شده است.

 

وی افزود: منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان در زمینی به مساحت ۹۸۰۰ هکتار در منتهی الیه غرب شهرستان پارسیان واقع شده است که از سال ۸۶ کار خود را آغاز کرده است.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است