منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۹
شناسه خبر: 343655
گروه :خبر
DSC00473_2896

فرماندار رودان سهم شهرستان را از میزان اعتبارات قانون موضوع استفاده متوازن از امکانات کشور، ۱۹۸ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: شهرستان رودان درجذب اعتبارات استان رتبه پنجم را به خود اختصاص داده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ احمد محمودی، فرماندار رودان در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان در خصوص توزیع اعتبارات قانون موضوع استفاده متوازن از امکانات کشور در شهرستان، اظهار کرد: این اعتبارات بر اساس شاخص های توسعه یافتگی که میانگین آنها از شاخص های ملی پایین تر باشد تخصیص می یابد.

وی افزود: رویکرد ما در زمینه توزیع اعتبارات حرکت در چارچوب سیاست های دولت تدبیر و امید همراه با صداقت در قبال مردم علیرغم کمبودها و کاستی های موجود است.

فرماندار رودان تصریح کرد: در راستای توزیع متوازن اعتبارات اولویت و رویکرد اول تکمیل پروژه های نیمه تمام در سطح شهرستان است.

محمودی سهم شهرستان رودان از میزان اعتبارات قانون موضوع استفاده متوازن از امکانات کشور، ۱۹۸ میلیارد ریال عنوان کرد و ادامه داد: این میزان اعتبار نسبت به سال گذشته با افزایش ۲۹ درصدی همراه بوده است.

وی بیان کرد: شهرستان رودان درجذب این اعتبارات در استان رتبه پنجم را به خود اختصاص داده است و این اعتبارات در ۱۳ فصل آب، بهداشت، حمل ونقل، فرهنگ وهنر، آموزش وپروش، آموزش فنی وحرفه ای، ورزش و تفریحات، کشاورزی و منابع طبیعی ،انرژی و دین ومذهب به شهرستان تخصیص یافته است.

فرماندار رودان  بیشترین اعتبار را به فصل حمل و نقل با ۶۲ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: فصل توسعه خدمات شهری، روستایی و عشایری با ۳۰ میلیارد ریال و فصل منابع آب با ۲۷ میلیارد ریال در رتبه های بعدی قرار دارند.

محمودی تصریح کرد: پروژه های راه جغین، راه و پل زیارتعلی، آبرسانی به شهر بیکاه و شهر زیارتعلی،اجرای طرح های هادی روستایی، یکپارچه سازی و نوسازی اراضی سنتی کشاورزی ،احداث حوزه علمیه خواهران، تکمیل حوزه علمیه برادران و تامین آب شرب مناطق شهری و روستایی مهمترین پروژه های شهرستان رودان هستند که در بحث تخصیص اعتبار به این پروژه های توجه ویژه ای شده است.

وی  بر پیگیری مدیران ادارات در جذب اعتبارات تأکید  و خاطرنشان کرد: مدیران ادارات نه تنها در جذب اعتبارات جدیت لازم را داشته باشند بلکه با تلاش و پیگیری زمان اجرای پروژه های را به حداقل ممکن برسانند.

انتهای پیام/ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است