منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۸
شناسه خبر: 252456
گروه :خبر
hormoz

تخریب شهر‌ها و روستا‌ها، آثار تاریخی، کلیسا‌ها و مساجد و خانواده‌هایی که هر یک تعدادی از اعضایش توسط تروریست‌ها قربانی شده‌اند، میراث تروریسم در سرزمین تاریخی سوریه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ در پی پیشروی‌های اخیر ارتش سوریه و آزادسازی برخی مناطق استان حسکه، میراث گروه‌های تروریستی تکفیری از جمله داعش که جز تخریب و جنایت نبوده، بیش از پیش نمایان شده است.

تخریب شهر‌ها و روستا‌ها، آثار تاریخی، کلیسا‌ها و مساجد و خانواده‌هایی که هر یک تعدادی از اعضایش توسط تروریست‌ها قربانی شده‌اند، میراث تروریسم در سرزمین تاریخی سوریه است.

داعش پس از حمله به روستاهای مسیحی نشین استان حسکه که موطن بیش از ۳۰ هزار آشوری است، شمار زیادی از ساکنان این مناطق را به خاک و خون کشید و بیش از ۳۰۰ غیرنظامی را به گروگان گرفت.

اما پس از پیشروی ارتش سوریه و عقب راندن تروریست‌ها از این مناطق، مردم تلاش دارند تا به زندگی عادی بازگردند.

در ادامه تصاویری از روستاهای مسیحی نشین استان حسکه پس از آزادسازی آمده است:

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است