منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۰
شناسه خبر: 188742
گروه :خبر
index

بیش از ۱۰۰ نفر از شهروندان روستای آشکارا شهرستان حاجی آباد در اقدامی داوطلبانه تجهیزات ماهواره ای خود را تحویل دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، حجت امیری کیا، فرمانده ناحیه حاجی آبد در حاشیه همایش جنگ نرم در روستای آشکارای حاجی آباد در گفتگو با خبرنگار پیارم  گفت: توجیه برخی از روستانشینان در ارتباط با علت استفاده از تجهیزات ماهواره ای نبود سیگنال دریافت شبکه های داخلی است به همین منظور نشست هایی برای رفع این مشکل برگزار شده است.
وی اضافه کرد: البته بعد از تحویل داوطلبانه گیرنده ماهواره در مناطقی که امکان دسترسی به شبکه های داخلی وجود دارد، دستگاه های دیجیتال در اختیار شهروندان قرار داده شده است.
وی ترویج روابط ناسالم، پدیده ناهنجار طلاق، بدحجابی و آرایش های نامناسب را از تبعات منفی استفاده از شبکه های ماهواره ای دانست و اظهار کرد: برخی با الگو برداری از نوع پوشش و آرایش بازیگران سریال های غربی اقدام به شخصیت پردازی و پیاده کردن همان نقش در جامعه می کنند.

امیری کیا تصریح کرد: دشمنان با راه اندازی شبکه های ماهواره ای دنبال ایجاد خانواده بی قید و بند در برابر خانواده مذهبی، از بین بردن تقید شرعی و دینی در خانواده ها، ترویج و عادی سازی خیانت زوجین به یکدیگر، ترویج فمنیسم، ایجاد حس رقابت در بین دختران برای طلب همسر و تبلیغ پرخاشگری و بلوغ زودرس نوجوانان هستند.
وی عنوان کرد:  آگاهسازی مردم از تبعات منفی گرایش به سمت شبکه های ماهواره ای و  تاثیر آن در هم گسیختگی بنیان خانواده و زیر پا گذاشتن ارزش های دینی و اسلامی موجب گرایش شهروندان به تحویل داوطلبانه آن می‌شود.

فرمانده ناحیه حاجی آباد با بیان اینکه عدادی از نصابان دیش های ماهواره توسط اطلاعات سپاه حاجی آباد نسبت به اثرات مخرب شبکه های ماهواره ای توجیه شدند، خاطر نشان کرد: تا کنون حدود ۴۰۰ دستگاه ماهواره جمع آوری  شده است.

 

 

انتهای پیام/م

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی