منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۰
شناسه خبر: 291637
گروه :خبر
مذاکرات 2

دولت تدبیرکه امیدهای زیادی برای مهار کردن تورم داشت خود را به آب وآتیش زد تا از روند رو به رشد قیمت ها به وسیله برجام جلواین حرکت را بگیرد اما این گونه که به نظر می رسد و بازاریان قشم عنوان می کنند دولت تدبیر با برجام هم نتوانسته است برای این تورم کاری انجام دهد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه خبری قشم آزاد ، دولت تدبیر و امید که با رویکردی اصلاحاتی تصمیم داشت با وصل شدن به کشورهای توسعه یافته اقتصاد ایران را نجات دهد گرفتار بازی های سیاسی کشورهای توسعه یافته شد تا از اصل برنامه خود به دور بماند و فقط در کشورهای عمر مدیریت خود تلف کند .

آقای حسن روحانی ، رییس جمهور ایران درابتدا وعده هایی به مردم ایران داد که مردم این سرزمین همچنان چشم انتظار عملی شدن این وعده هستند ، قرار بر این بود که برجام در زندگی مردم احساس شود ولی این در حد یک وعده ماند و اجناس روز به روز در حال گران تر شدن است .
یکی از کسبه های قشمی در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار قشم آزاد ، به وضعیت  تغییر و تحولات قیمت ها  در بازار داخل و خارج پرداخت و افزود : حدود یک سال است که چشم انتظارعملی شدن برجام و تاثیر آن بر بازار هستیم ولی هیچ خبری از تغییر و تحولات نیست و اجناس مثل گذشته روند رو به رشد خود را ادامه می دهد .
وی ادامه داد : ﺩﻭﻟﺖ ﯾﺎﺯﺩﻫﻢ ﻧﺘﻮﺍﻧﺴﺖ آنگونه که قول داده بود ﺑﻪ ﻣﻌﯿﺸﺖ، ﺗﻮﺭﻡ، ﺑﯿﮑﺎﺭﯼ ﻭ … ﮐﻪ ﺩﻏﺪﻏﻪ ﺍﮐﺜﺮ ﻣﺮﺩﻡ ﺍﺳﺖ ﭘﺎﺳﺦ ﺩﺭﺳﺘﯽ بدهد ، وعده های آنها یکی پس از دیگری بر جای مانده است .
این تاجر قشمی اظهار داشت :  هیچ یک از بازاریان از ابتدای سال تا کنون خرید کلی نکرده اند و چشم انتظار تغییرو تحولات هستند که به نظر می رسد تغییر درکار نیست چرا که قیمت ها هم در کشور و در خارج رو به افزایش است .
 وی با ابراز تاسف در خصوص عملی نشدن اقتصادمقاومتی در جزیره قشم گفت : کاش دولت به جای عمر تلف کردن در برجام و مذاکرات به فکر اقتصاد مقاومتی می شد تا مشکلات اقتصاد ایران از ریشه حل شود چرا که ایران می تواند مثل کذشته تولید کننده بسیار از اجناس و کالاهای مصرفی باشد .
انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی