منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۳
شناسه خبر: 341286
گروه :خبر
naki-minabn

فرماندار ویژه میناب بیان کرد: نقش آموزش و پرورش در سیستم حرکتی هر کشوری نقشی محوری و زیرساختی و روش دولت تدبیر و امید ایجاد تحول در سیستم آموزشی بر مبنای پیشرفت کشور است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از میناب جنوب، ابوذر مهدی نخعی معاون استاندار هرمزگان در مراسم تودیع و معارفه رئیس آموزش و پرورش میناب گفت: نقش آموزش و پرورش در سیستم حرکتی هر کشوری نقشی محوری و زیرساختی می باشد و  روش دولت تدبیر و امید ایجاد تحول در سیستم آموزشی بر مبنای پیشرفت کشور است.

 

 

فرماندار ویژه میناب اظهار کرد: خدمتگزاری مدیران و کارکنان سازمان ها به عنوان یک اصل در مدیریت اسلامی مورد توجه ویژه ای قرار گرفته که مدیران علاوه بر اینکه در این رابطه وظیفه خود را انجام می دهند، موجب افزایش بهره وری و کارایی سازمانی خواهند شد.

 

 

نخعی تصریح کرد: ایجاد تحول بنیادی در سیستم آموزشی کشور از برنامه ها و اقدامات دولت تدبیر امید است که بر مبنای دستیابی به هدف تعالی و پیشرفت کشور می باشد که خوشبختانه شاهد اقدامات و برنامه های عملی خوبی در سیستم آموزش کشور هستیم و این تحول نیز ادامه دار خواهد بود.

 

 

وی حضور آموزش و پرورش را حضوری پررنگ دانست و افزود: مدیریت آموزش و پرورش میناب را در مدت حضور خود در این شهرستان یک مدیر موفق و بی حاشیه دیدم.

 

 

معاون استاندار  با اشاره به جایگاه والای تعلیم و تربیت در جامعه، گفت: آموزش و پرورش قلب تپنده جامعه است و در جامعه فعلی اصلی‌ترین نقش تربیت فرزندان در جامعه بر عهده آموزش و پرورش قرار گرفته  چون همین دانش آموزان آینده سازان ایران هستند.

 

 

نخعی خاطر نشان کرد: سیستم آموزش و پرورش از گسترده ترین و بزرگترین نهاد آموزشی در کشور است،  که در مسیر آموزش و تعالیم و تربیت در جامعه نقش بسزایی دارد و ثمره این سیستم را در آموزش عالی کشور شاهد هستیم .

 

 

انتهای پیام/ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد