منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۶ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۸
شناسه خبر: 209055
گروه :خبر
81552604-6355553

امام جمعه شهرستان قشم گفت : اگر قرار است فرش قرمزی برای تحول اقتصادی پهن شود باید در جهت کمک به تولید داخلی کشور باشد و از واردات بی رویه جلوگیری کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  قشم آزاد ،حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار در خطبه های نماز این هفته ی نماز جمعه شهرستان قشم با توجه به در پیش بودن ۲۱ مرداد ماه روز حمایت از صنایع کوچک گفت: یکی از سیاست های اصلی کشور حمایت از تولید ملی در راستای نیل به اهداف نظام و اقتصاد مقاومتی است.

 

حجت الاسلام رضا جوکار به ۱۷ مرداد ماه مصادف با روز خبرنگار در تقویم ملی اشاره کرد و ضمن تقدیر از تلاش های شبانه روزی خبرنگارن در انعکاس اخبار و رویدادهای کشور ، بیان داشت: خبرنگار چشم تیزبین ، گوش شنوا و زبان گویای مردم است که مشکلات و معظلات جامعه را نگاهی دقیق و بدون غرض ورزی به گوش مسئولان می رساند.

 

وی از خبرنگاران به عنوان اتاق فکر مسئولان یاد کرد و گفت: مسئولان می توانند از ظرفیت بالای خبرنگاران که با قلم خود نیازهای جامعه را رشته تحریر در می اورند استفاده کرده و خیرخواهانه در پی حل مشکلات گام بردارند.

 

حجت الاسلام جوکار در بحث بیمارستان فاطمه الزهرا و نامه اخیر دانشگاه علوم پزشکی به شهرداری قشم مبنی بر تغییر کاربری به تجاری اظهار داشت: پس از اطلاع از این موضوع با خبرنگاران مصاحبه انجام شد و با انعکاس خوب خبرنگاران این موضوع به سرعت رسانه ای شد و پس از ان دانشگاه علوم پزشکی طی نامه ای دیگر به شهرداری قشم و رونوشت به امام جمعه قشم از این اقدام صرف نظر کرد و درخواست خود را پس گرفت.

 

وی نقش خبرنگاران در حل این موضوع را اساسی دانست و از قلم های خیر که می توانند گره گشا باشند تقدیر کرد.

 

حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار به مذاکرات هسته ای و توافق صورت گرفته اشاره کرد و گفت : در روزهایی که نقل محافل سیاسی دنیا موضوع توافق هسته ای ایران با کشورهای ۱+۵ است دولتمردان غربی و امریکایی با زبان تهدید با ایران سخن می گویند و رژیم صهونیستی در خشم و عصبانیت ناشی از این توافق است.

 

وی توافق صورت گرفته در بحث مذاکرات هسته ای نتیجه عمل به نکات قرانی برشمرد و گفت: با ایستادگی مردم ، مسئولین و نیروهای نظامی که یک اصل سفارش شده قرانی است تحریم ها نتوانستند موجب عقب نشینی ملت ایران شوند و دشمنان که حاضر نبودند ایران هسته ای را بپذیرند این مهم را پذیرفتند و در برابر خواست و اراده مردم ایران تسلیم شدند.

 

انتهای پیام /س

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است