منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۳۹۵ - ۸:۴۶
شناسه خبر: 363490
گروه :خبر
%d8%b1%d9%81%d8%aa%d8%a7%d8%b1%d9%86%db%8c%d9%88%d8%b2-%d8%a7%d9%86%d8%aa%d8%ae%d8%a7%d8%a8%d8%a7%d8%aa-%d8%a2%d9%85%d8%b1%db%8c%da%a9%d8%a7

پوشش رسانه ای وسیعی که از مناظرات کاندیدای دو حزب جمهوری خواه و دمکرات در آمریکا انجام می‌شود چه کمکی به تبیین مسائل پشت پرده این کشور دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از سرویس سیاسی رفتارنیوز، پوشش رسانه ای وسیعی که از مناظرات کاندیدای دو حزب جمهوری خواه و دمکرات در آمریکا انجام می‌شود چه کمکی به تبیین مسائل پشت پرده این کشور دارد، چه نوع نگاهی و ارتباطی بین ما با آمریکا در اذهان مردم به وجود می آورد؟

با توجه به قوانین آمریکا هر حزب یا فردی اجازه ورود به انتخابات در آمریکا را ندارد و فقط می‌توانند دو حزب جمهوری و دمکرات آن هم هرکدام یک گزینه را برای انتخابات معرفی نمایند، یعنی مردم اختیار کافی برای رای دادن به گزینه مطلوب را ندارند.

بر اساس سیستم طراحی شده در آمریکا باید کسی روی کار بیاید که بیشتر بتواند منافع آمریکا را تامین کند، حتی اگر شده با رای دادگاه هم جهت رسیدن به منافع آن شخص مورد نظر را بعنوان رئیس جمهور انتخاب می‌کنند.

می‌توان گفت که رای مردم تاثیر چندانی ندارد چون الکترال ها ( نمایندگان مجلس سنا وکنگره) در آمریکا تامین کننده اند.

در مناظرات این دوره آمریکا نشان داده می‌شود هر دو گزینه دارای فجایع و مشکلات بزرگ اخلاقی، اقتصادی و سیاسی می‌باشند و هر کدام روی کار بیایند فرقی به حال ما ندارد، فقط ایران ستیزی و تامین امنیت رژیم اسرائیل و یهود هدف امنیت آنجاست، نه ایران اسلامی .

در حال حاضر نشان داده می‌شود آمریکا با همان قدرتی که زمانی هژمونی بود (قدرت برتر) و به عنوان کدخدای جهان خود را معرفی می‌کرد کارش به جایی رسیده که دو گزینه بیشتر ندارد آن هم با جمعیت بالای ۳۰۰میلیون نفر که یکی، یکی را دیوانه و دیگری را بیمار در چشم مردم معرفی می‌کند.

از همین حالا مشخص است که در این دوره انتخابات با مشکلات جدی مواجه خواهند شد، چون به نظر می‌رسد سیستم در آمریکا به دنبال گزینه اهل مذاکره (خانم کلینتون است ) چون ادعا می‌کنند بعد از ۳۷ سال توانستیم بدون شلیک یک تیر به پرونده هسته ای ایران در پوش بگذاریم، کاری که با تحریم های فلج کنده و جنگ نتوانسته بودیم آنرا تحمیل کنیم.

چیزی که مطرح است در نظر سنجی ها شانس ترامپ بیشتر است و باید منتظر بود و دید در نهایت چه کسی به عنوان رئیس جمهور مشخص می‌شود و ترامپ گفته اگر من رئیس جمهور نشوم نتیجه را نمی‌پذیرم .

انتخابات و مشخص شدن پاره ای از مشکلات در آمریکا چه تاثیری در مردم و مسئولین ایران خواهد داشت چه پیامی می‌تواند داشته باشد؟

ازهمین حالا باید مسئولینی که می‌خواهند در سایه کد خدا به حیات خود ادامه دهند بدانند که این کد خدا در حال حاضر پوشالی است و کاملا قدرت گذشته را از دست داده و خودشان در درون سر تا پا مملو از مشکلات اخلاقی اقتصادی و… هستند.

قطعا نمی‌شود به آنها اعتماد کرد چون هر کدام از گزینه ها روی کار بیایند جلو تر اعلام کرده که یا برجام را پاره می‌کنم و یا هیچ اراده ای به نتایج برجام نداریم تازه مدعی این نیز می‌باشند که ایران بخاطر تست موشک باید تحریم و حتی تحریم های جدید و سخت تری را باید متحمل گردد .

یعنی باز برجام زیر پا گذاشته می‌شود و همان تاکید امام خامنه ای(حفظه الله) در اینجا مشخص می‌شود که از ابتدای مذاکرات فرمودند: من به آمریکا خوشبین نیستم آنها به عهد غیر منطقی و کاملا در پنجه صهیونیسم هستند.

مردم این را باید بدانند که در انتخابات آینده ایران به تفکر انقلابی واستکبار ستیزی نیاز داریم تا بتوانیم جواب زور گویی استکبار جهانی را بدهد و روی پای خود بایستیم نه گزینه سازشکار و اهل معامله را انتخاب نمائیم.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد آمریکا با نقض برجام بار دیگر دشمنی خود با ایران را اثبات کرد / استکبار بداند که برجام برای ما مقدس نیست/ وادادگی دولت با عزت انقلاب اسلامی سازگاری ندارد اگر برجام را نقض کنند آن را به آتش می کشیم/ تربیت دانشجوی انقلابی در دانشگاه ها یک ضرورت است افزایش ۲۰ درصدی سهم حمل و نقل ریلی/ رشد ۸۲ درصدی تخلیه و بارگیری کانتینری در هرمزگان شهدا مدافعان همیشگی انقلاب اسلامی ایران هستند/ حضور شهیدان گمنام در سواحل نیلگون خلیج فارس نشان دهنده ثبات و امنیت است امام رضا(ع) در ایران باعث تقویت پیوند بین امت با ولایت شده است/ علمای اهل سنت امام رضا(ع) را معدن علم و عرفان می دانند تشییع پیکر ۲ شهید گمنام در بخش بندزرک+ تصاویر شهدای گمنام را شهدای خوشنام بنامیم/ مردم ایران در راه انقلاب ثابت قدم مانده اند نگرانی مردم بشاگرد از بی توجهی مسئولان /برخی مایل نیستند بشاگرد امام جمعه داشته باشد ایران نقطه عطف جهان اسلام است/ بدترین نقض حقوق بشر در آمریکا رخ می دهد/ داعش برگرفته از پلیس آمریکا است