منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۱
شناسه خبر: 239619
گروه :خبر
1932663_724

سفیر سابق ایران در مکزیک با بیان اینکه مردم از رئیس جمهور منتخب خود که به لباس روحانیت ملبس است، انتظار شنیدن حقیقت دارند، افزود: بیسواد خواندن منتقدان، بی شناسنامه خطاب کردن و حواله به جهنم دادن منتقدان اخلاق حسنه نیست بلکه بداخلاقی محض است.

دکتر محمد حسن قدیری ابیانه، سفیر سابق ایران در مکزیک و استراتژیک اصولگرا در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز گفت:اظهارت رئیس جمهور کشور در خصوص اهمیت اخلاق صحیح است اما آیا بیسواد خواندن منتقدان، بی شناسنامه خطاب کردن و حواله به جهنم دادن اخلاق حسنه نیست بلکه بداخلاقی محض است.

 

 

 
وی با اشاره به تاکید رئیس جمهور بر اهمیت اخلاق در جامعه اظهار کرد: اینکه اخلاق توسط رئیس جمهور و مسئولین منتخب مردم رعایت نمی شود جای سوال دارد و چرا درکنار نقاط ضعف دولت گذشته به هیچ نقطه مثبتی اشاره نمی کنند.

 

 

 
قدیری با بیان اینکه چرا مدعیان اعتدال با فتنه گرانی که به ملت و عاشورا توهین کردند، برخورد نمی کنند، افزود: چرا دولت نقد خود را بر نمی تابد اما نقد امام مسلمین را توصیه می کند.

 

 

 
سفیر سابق ایران در استرالیا تصریح کرد: چرا رئیس جمهور اعلام می کند که رکود پشت سرگذاشته شده در حالی که وزرای ایشان اعلام کردند در مرحله ورود به بحران هستیم، آیا می خواهند امید به آینده را از طریق مطالب خلاف واقع به جامعه القا کنند .

 

 

 
وی بیان داشت: مردم از رئیس جمهور منتخب خود که به لباس روحانیت ملبس است، انتظار دارند جزء حقیقت چیزی نشنوند و انتظار دارند روحانی انتظار منتقدین را نگه دارد و زبان تحقیر ، توهین و تهدید را کنار بگذارند.

 

 

 

 

 

قدیری ابیانه با بیان اینکه روحانی مطابق با کدام معیار می گوید که دولت قبل کشور را عقب انداخته است، اظهار کرد:رئیس جمهور تا کی قصد فرافکنی دارد و آثار سوء سیاست های خود را به دیگرا نسبت می دهد.

 

 

 
وی بیان داشت: اخلاق حکم می کند که در کنار نقاط ضعف دولت ها، نقاط قوت عملکردشان نیز شود ، امری در توافق هسته ای و برجام رعایت نشد و آن را یکپارچه موفقیت و پیروزی معرفی کنند.

 

 

 

 

وی خاطر نشان کرد: تجربه نشان داده که هر دولتی که بر روی کار می آید تمام دستاوردهای دولت گذشته را زیر سوال می برند و آنها را نادیده می گیرند.

 

 

 

 

انتهای پیام/م

 

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است