منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۰
شناسه خبر: 242311
گروه :خبر
IMG_2251

رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی میناب با بیان اینکه اشتغالزایی نتیجه کارآفرینی است گفت: استقلال و حمایت از کارآفرین زمینه ساز تحقق اقتصاد مقاومتی است.

فیروزه میرابی رییس اداره کار ،تعاون و رفاه اجتماعی میناب در گفتگو با میناب جنوب ،با بیان اینکه یک کارآفرین برای آن که بتواند تمرکز بر کنترل درونی و عینیت بخشیدن به آنچه می اندیشد عزم خود را عملی کند گفت: برای تحقق این امر داشتن استقلال کارآفرین مهمترین شرط است.

میرابی ،کارآفرینی را ذهن پویای از پیش تعیین شده برای تحقق اندیشه های رایج که دیگران نمی اندیشند عنوان نمود و اظهار کرد: به منظور کسب سود بیشتر و غلبه بر رکود موجود در بازار حضور برجسته و موثر کارآفرینان یک بازوی قوی در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی است.

رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی میناب ،نقش کارآفرینی را به جهت چرخاندن چرخه اقتصاد کشور یک نقش حیاتی دانست و بیان کرد: همان گونه که کارآفرینی توانسته است اقتصاد کشورهای اروپایی را به حرکت در آورد همین نقش نیز یکی از ضروریات امروز کشور است.

فیروزه میرابی افزود: کارآفرینی برخلاف رایج هرگز به معنای اشتغالزایی نیست بلکه پیامد های مهم و مثبت اقتصادی  و تحقق اشتغالزایی در اثر اشاعه و تحقق فرایند کارآفرینی است.

 

رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی میناب خاطر نشان کرد: امروزه کار آفرینی در شهرستان میناب می تواند نماد جسارت و ذکاوت جوانان تحصیل کرده باشد پس باید به توسعه  کارآفرینی در عرصه عمل همت گمارد و تمام لوازم و اسباب آن را فراهم شود.

انتهای پیام/ز

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند