منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۵
شناسه خبر: 199331
گروه :خبر
IMG_5729

یکی از چهره های موفق بندرلنگه با الگو گرفتن از اقتصاد مقاومتی توانسته در روستای چاه مسلم شهرستان بندرلنگه با راه اندازی گارگاه مجسمه سازی ایجاد اشتغالزایی کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مروارید نیوز ” توجه به تولیدات داخلی برای تقویت اقتصاد کشور یکی از مضامینی است که مقام معظم رهبری طی سالهای متمادی بر آن تاکید داشته و مسئولان را بر توجه ویژه به امر اقتصاد داخلی و به تعبیر خاص تر اقتصاد مقاومتی فراخوانده اند.

این روزها که مردم با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند بد نیست به سراغ مشاغلی بروند که نه تنها سرمایه و امکانات خاصی نیاز ندارد بلکه هم در راستای تولیدات داخلی و اقتصاد مقاومتی گام برداشته و هم درآمد مناسبی را برای خود تامین خواهند کرد.

IMG_5769
حسن محمدی 44 ساله به عنوان یکی از چهره های موفق روستا با الگو گرفتن از اقتصاد مقاومتی توانسته است در روستای چاه مسلم شهرستان بندرلنگه با راه اندازی گارگاه مجسمه سازی ایجاد اشتغالزایی کند.

IMG_5770

این هنرمند مجسمه ساز با استفاده از مصالح سیمان و میل گرد موفق به ساخت مجسمه های از مردم قدیم جنوب در جهت حفظ سنت های این دیار شده است .

IMG_5769

محمدی با اشاره به اینکه حدود یک سال است که به فعالیت مجسمه سازی مشغول است از مسئولین خواست با اهدای وام برای گسترش و اشتغالزایی جوانان روستا از تولیداتش حمایت و پشتیبانی شود.

 

 

انتهای پیام /س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است