منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۰
شناسه خبر: 192642
گروه :خبر
index
 

اختصاصی/واکنش نمایندگان هرمزگان در مجلس به تحریف شخصیت امام (ره)؛

تحریف شخصیت با هدف بهره برداری سیاسی است/آثار امام، منشوری زنده برای آشنایی با شخصیت امام راحل

نمایندگان مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی به تحریف شخصیت امام خمینی(ره) واکنش نشان دادند و تحریف شخصیت امام خمینی را با بر اساس سلایق شخصی، کسب اعتبار و بهره برداری سیاسی دانستند.

ابوالقاسم جراره، عضو فراکسیون اصولگرایان و نماینده مردم مرکز هرمزگان درمجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی هرمز با اشاره به فرمایشات رهبر مغظم انقلاب(مدظله العالی) در خصوص تحریف آرای امام گفت:تحریف شخصیت امام راحل کار غیر اخلاقی است و اینکه عده ای خاص خاطرات امام  را بر اساس سلایق شخصی و به دنبال کسب اعتبار و بهره برداری های سیاسی تحریف می کنند، قابل پذیرش نیست.

وی اظهار کرد: افکار ، بیانات و صیت نامه امام نشان دهنده شخصیت ایشان است و با استناد به آثار امام می توان تشخیص داد مباحث و مسائلی که اخیرا توسط افراد سود جو بیان می شود با افکار امام سازگار نیست.

جراره افزود: آثار امام دیدگاه امام را نشان می دهد و  با مطالعه آثار و فرمایشات و آشنایی با افکار حضرت امام می توان انحرافات را تفکیک کرد.
نماینده مردم مرکز هرمزگان با بیان اینکه مردم  تحریف شخصیت امام راحل  را نخواهندپذیرفت تاکید کرد:با مطالعه و آشنایی با ذهنیت امام خمینی (ره) مانع از بهره برداری سودجویان شویم.

آثار امام منشوری زنده برای آشنایی با شخصیت امام راحل

احمد جباری،سخنگوی فراکسیون اهل سنت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عده ای از سر ناسازگاری دست به تحریف شخصیت امام خمینی (ره) می زنند، گفت:زندگی نامه و وصایای سیاسی امام یک منشور زنده برای آشنایی با شخصیت امام پیش روی حق جویان و ملت است لذا مسئولین ،دولت و ملت باید از آن استفاده کنند و به آن تمسک جویند.

وی افزود:تحریف شخصیت امام اقدامی غیر اخلاقی از سوی افردای طراحی و اجرا می شود که منافع خود را در خطر می بینند و از این طریق به دنبال کسب جایگاه سیاسی می باشند.

جباری با بیان اینکه مردم با شناخت شخصیت امام راحل مانع از انحراف شوند، تصریح کرد:تاکید رهبری تمسک جویی به مشترکات است لذا با مراجعه به آثار امام راه سودجویان را می توان بست.

سخنگوی فراکسیون اهل سنت در مجلس خاطر نشان کرد:با هوشیاری و بصیرت از دشمنان اسلام و نظام تبری جوییم.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است