منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۴
شناسه خبر: 194105
گروه :خبر
IMG_3833

رییس بسیج جامعه زنان استان هرمزگان گفت:تحریف اندیشه‌های امام (ره) از سوی بدخواهان انقلاب اسلامی به طور جدی در دستور کار قرار گرفته است لذا باید با روشنگری و آگاهی‌بخشی نیروهای ارزشی انقلاب جریان تحریف مکتب امام را خنثی کنیم.

منیره محمدی ، رییس بسیج جامعه زنان استان هرمزگان در گفتگو با هرمزبا بیان اینکه خطر تحریف شخصیت ومکتب امام خمینی (ره) برای انقلاب اسلامی بسیار جدی است ، گفت: بدخواهان انقلاب اسلامی ، تحریف شخصیت ومکتب امام خمینی را به طور جدی در دستور کار خود قرار داده اند و طی سالها گذشته به ارائه مسائل انحرافی با کم رنگ ساختن حضور معنوی وفکری حضرت امام ، نظام ارزشها وآرمان ها ی انقلاب اسلامی را تضعیف کنند .

مسئول بسیج جامعه زنان با اشاره به  اینکه ملت راهبردهای امام را پذیرفته و صحت آن را هم دریافت کرده است اظهار داشت: دور شدن از مکتب امام خمینی (ره) نسبت مستقیم با تغییر نظام ارزش ها وآرمان های انقلاب اسلامی و استحاله ی جامعه ونظام دارد .

وی افزود: در این رابطه انگیزه های متعددی وجود دارد که از جمله آنها رویارویی بخشی از جامعه بااصول واقعهی مکتهب امام خهمینهی از طریق هدایت وموج آفرینی تجدید نظر طلبان وفتنه گران و از پیامدهای آن ابهام و نارسایی ودشواری در فهم مبانی واصول اساسی مکتب امام خمینی (ره) برای جامعه بویژه نسل جوان می باشد .

 محمدی  با بیان اینکه برخی از بدخواهان انقلاب اسلامی تحریف اندیشه و مکتب امام را در دستور کار دارند تاکید کرد: بدخواهان وخسته گان از انقلاب و آرمانهای امام تلاش دارند تا با تحریف اندیشههای آن بزرگ مرد، ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی را تضعیف کرده و عطش مفرط خود در کسب قدرت را فرو نشانند.

انتهای پیام /

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند