منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۶
شناسه خبر: 329328
گروه :خبر
13950327000489_PhotoA

فرمانده نیروی انتظامی کشور درباره نفوذ نیروهای تکفیری و داعش به مرزهای کشور، گفت: ورود گروه‌های تکفیری را به مرزهای کشور نداشتیم ولی در اطراف مرز تحرکاتی انجام شد که با اقدام به‌موقع نیروهای نظامی کشور این تحرکات خنثی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، سردار حسین اشتری پیش از ظهر امروز بعد از برگزاری مراسم تودیع و معارفه فرمانده انتظامی مازندران در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: رسانه‌ها پل ارتباطی نیروی انتظامی با مردم هستند که همکاری مناسب رسانه‌ای در کشور با پلیس وجود دارد.

وی با اعلام اینکه یکی از الویت‌های اصلی پلیس در کشور برخورد با معضلات اجتماعی است، تصریح کرد: مردم حق دارند با آرامش زندگی کنند و پلیس با کنترل رفتار اجتماعی افراد در جامعه هماهنگی لازم در برخورد را با مجرمان در برنامه کاری خویش دارد.

فرمانده نیروی انتظامی کشور در پاسخ به سوالی درباره مبارزه با عوامل مخل نظم در غرب و شرق کشور، خاطرنشان کرد: گروهک پژاک تحرکاتی در غرب کشور داشت که با حضور مقتدر نیروهای سپاه این تحرکات با اشراف اطلاعات و هلاکت نیروهای متخاصم به اتمام رسید.

این مسؤول نیز گفت: نیروی انتظامی با برهم‌زنندگان امنیت در مرزهای غربی کشور برخورد کرد و در درگیری روزهای اخیر پنج نفر از افرادی که تلاش داشتند به داخل کشور نفوذ کنند به هلاکت رسیدند و همچنین یک نفر از همکاران بنده نیز در این درگیری‌ها به شهادت رسید.

اشتری درباره برنامه‌ریزی پلیس در سطح سواحل مازندران، اظهار کرد: طرح امنیت اجتماعی در سطح سواحل استان‌های شمالی با قوت مانند سال‌های گذشته پیگیری می‎شود تا مردم با خیال راحت از ظرفیت مواهب گردشگری این مناطق استفاده کنند.

وی اضافه کرد: به لحاظ ساختاری در سطح سواحل اقدامات مناسبی در استان انجام شد و با اقدامات انجام‌شده میزان غریق در استان مازندران 60 درصد کاهش پیدا کرد.

فرمانده نیروی انتظامی کشور درباره تجهیز نیروی انتظامی در سطح مرزهای کشور نیز بیان کرد: به‌روزترین امکانات در اختیار پلیس قرار دارد اما در انسداد کامل مرز با کمبود بودجه و امکانات مواجه هستیم.

این مسؤول در پاسخ به سوالی درباره نفوذ نیروهای تکفیری و داعش به مرزهای کشور، تصریح کرد: ورود گروه‌های تکفیری را به مرزهای کشور نداشتیم ولی در اطراف مرز تحرکاتی انجام شد که با اقدام به‌موقع نیروهای نظامی کشور این تحرکات خنثی شد.

اشتری درباره نحوه رسیدگی به تخلفات پلیس، گفت: مردم تخلفات را به سامانه 197 اطلاع دهند که رسیدگی انجام می‎شود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی