منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۳
شناسه خبر: 290341
گروه :خبر
667912

ظهر امروز تعدادی از پیمانکاران شهرداری با تجمع در مقابل ساختمان مرکزی شهرداری تهران واقع در خیابان بهشت اعتراض خود را به شهردار تهران اعلام کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ ظهر امروز تعدادی از پیمانکاران شهرداری با تجمع در مقابل ساختمان مرکزی شهرداری تهران واقع در خیابان بهشت اعتراض خود را به شهردار تهران اعلام کردند.

پیمانکاران که معوقه های دوساله داشتند با در دست داشتن پلاکارد هایی با مضمون اعتراض به این موضوع خواستار این شدند تا به مطالباتشان رسیدگی شود.

در پلاکارد ها از زبان کودکان پیمانکار نوشته شده که آقای قالیباف اجازه ندهید پدرمان به زندان بیافتد.

تجمع پیمانکاران در مقابل ساختمان مرکزی شهرداری به صورت مسالمت امیز و بدون هیچ حاشیه ای برگزار شد.

یکی از پیمانکارانی که در این تجمع حضور داشت گفت: تعداد افرادی که به صورت پیمانکاری با شهرداری همکاری دارند در حدود 800 نفر است.

وی در رابطه با مطالبات پیمانکاران گفت: ما از سال 91،92 با این مشکل دست و پنجه نرم می کنیم  و در این سالها فقط بخشی از آن را به ما پرداخت کرده اند،همچنین تمامی مطالبات سال 93 و 94 نیز پرداخت نشده است.به عنوان مثال شرکت من از شهرداری به میزان 3 میلیاد تومان طلب دارد که متاسفانه تاکنون  به ان رسیدگی نشده.

وی در ادامه افزود: شهرداری از اول سال 94 به ما قول داده که معوقات ما را پرداخت کند که تاکنون به هیچ کدام از قول های خود پایبند نبوده است.

وی در پایان با اشاره به بدهی های سنگین این شرکت ها به کارگران گفت: 90 درصد  افرادی که در اینجا حضور دارند و تمام کسانی که حتی نتوانسته اند در اینجا حضور پیدا کنند اگر معوقات خود را در این دو هفته باقی مانده از سال 94 از شهرداری دریافت نکنند باید شب عید به زندان بروند،ما راضی به این هستیم که حتی 40 درصد این معوقات پرداخت شود تا بتوانیم حداقل نیازهای خود را پاسخگو باشیم.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان