منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۶
شناسه خبر: 177674
گروه :خبر
image225561

به دنبال رفتار اهانت آمیز دو مأمور عربستانی با دو نوجوان زائر خانه خدا در هفته گذشته، مردم برای اعلام انزجار خود از این اقدام سعودی ها و محکومیت این اقدام از ساعاتی قبل مقابل سفارت عربستان تجمع کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، به دنبال رفتار اهانت آمیز دو مأمور عربستانی با دو نوجوان زائر خانه خدا در هفته گذشته، مردم برای اعلام انزجار خود از این اقدام سعودی ها و محکومیت این اقدام از ساعاتی قبل مقابل سفارت عربستان تجمع کردند.

 

در حالی که بارش باران نیز شروع شده  است، لحظه به لحظه به تعداد تجمع کنندگان افزوده می شود و تا کنون بیش از 400 نفر در این تجمع حاضر شده اند.

 

مأمورین پلیس اجازه نزدیک شدن مردم به سفارت خانه عربستان را نداده‌اند و  از این سفارت خانه محافظت می کنند.

 

تجمع کنندگان ضمن در دست داشتن پلاکاردهایی؛ شعار های پلیس سعودی، اعدام باید گردد، سفارت سعودی تعطیل باید گردد و … سر داده اند.

 

آنها همچنین خواستار رسیدگی مسئولین به این اقدام غیر انسانی از سوی مأمورین فرودگاه جده شدند.

این خبر در حال تکمیل است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی