منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۵
شناسه خبر: 264223
گروه :خبر
تجمع (6)

مردم بشاگرد در اعتراض به شهادت رهبر شیعیان عربستان از سوی آل سعود تجمع اعتراض آمیز برگزار کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از بشاگرد نیوز، این تجمع اعتراض آمیز با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان و مردم شهر سردشت بشاگرد  در میدان امام علی (ع) این شهر برگزار شد.

مردم بشاگرد در این تجمع با شعارهای مرگ بر آل سعود، آل سعود ننگت باد، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، جنایت حکام عربستانی را در قتل شیخ نمر باقر النمر محکوم کردند.

فلکناز دهقانی فرماندار شهرستان بشاگرد در این تجمع گفت: خون شهدای مظلوم عربستان سعودی و در رأس آن آیت‌الله نمر، دامن خود عربستان را خواهد گرفت و سبب روشنگری بیشتر در این کشور و دنیا نسبت به خودکامگی آل سعود می شود.

دهقانی با اشاره به اینکه این جنایت، آغازی بر پایان آل سعود خواهد بود افزود: این جنایت، سراج منیری برای نشان دادن پلیدی آل سعود برجهانیان و سرآغازی برای اضمحلال دولت ظالم سعودی است.

وی با اشاره به جنایات بیشمار عربستان سعودی در منطقه تصریح کرد: حاکمان سعودی با این اقدام سعی کردند تا شکست‌های خود در منطقه را پنهان کنند؛ اما غافل از اینکه این اقدام، خود شکستی بزرگ برای آنها در دنیا محسوب می‌شود.

فرماندار بشاگرد ضمن محکوم کردن قتل رهبر شیعیان عربستان به دست آل سعود، شهادت شیخ نمر را به مقام معظم رهبری، امت اسلامی و خانواده این عالم شهید و مردم بشاگرد تسلیت گفت.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تفاوت این دنیا با دنیای آخرت نباید ما را دچار اشتباه محاسباتی کند نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است