منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۳
شناسه خبر: 272678
گروه :خبر
index

رئیس دانشگاه پیام نور مرکز بندرعباس در جمع دانشجویان معترض گفت: برای پرداخت شهریه متغیردر زمان مقرر وام دانشجویی چهاردرصدی به دانشجویان تعلق می گیرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛  امروز جمعی از دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز بندرعباس در نشستی با رئیس دانشگاه خواستار پیگیری فراینده تغییر پرداخت شهریه شدند.

بر اساس اخبار منتشر شده بر روی سایت جامع دانشگاهی گلستان “کلیه دانشجویان می بایست از 30 دی ماه لغایت 6 بهمن ماه نسبت به ثبت نام و انتخاب واحد از طریق منوی انتخاب واحد اقدام نمایند.

کارمند حراست در جمع دانشجویان گفت: جامعه دانشگاهی ترسی از تجمع دانشجویان ندارد چون خودمان در زمان دانشجویی با این واکنش‌ها روبرو بودیم که برخی را به کمیته انضباطی فرا می‌خواندند و عده‌ای هم تعلیق تحصیلی می‌شدند.

وی افزود: از آنجایی تعیین زمان پرداخت شهریه از مرکز دانشگاه در تهران صورت می‌گیرد لذا اگر اعتراضی نسبت به پرداخت شهریه دارید بهترین راه این است که درخواست کتبی خود را به رئیس دانشگاه ارائه دهید که ایشان از این طریق پیگیری کنند.

یکی از دانشجویان گفت: با توجه به اینکه در زمان انتخاب واحد برنامه کلاسی دروس مشخص نیست و پس از انتخاب واحد بعضی دروس خودخوان اعلام می‌شود لذا در زمان حذف و اضافه مجبور به تغییر واحدهای انتخابی هستیم.

این دانشجو ادامه داد: مسئولان باید شرایط دانشجویان را در نظر بگیرید که به دلیل پرداخت شهریه کمتر این واحد دانشگاهی نسبت به سایر دانشگاه‌ها از اقشار مختلف در این واحد دانشگاهی مشغول تحصیل هستند اگر بنا باشد که شهریه‌ای به اندازه دانشگاه آزاد پرداخت شود ترجیح می دهیم در دانشگاه آزاد تحصیلات خود را ادامه دهیم.

این دانشجو افزود: درحال حاضر دانشجوی ترم هفت می‌باشم این ترم هم مثل ترم‌های گذشته شهریه ثابت پرداخت شده است اما دلیل پرداخت شهریه متغیر تا تاریخ مشخص چیست؟ اگر ترم اول بودم بدون هیچ گونه تردیدی از این واحددانشگاهی انصراف می دادم.

رئیس دانشگاه پیام نور با حضور در جمع دانشجویان گفت: تا 25 بهمن ماه باید تمام شهریه‌ها پرداخت شود و کسانی  که مشکل مالی دارند با دریافت وام از دانشگاه شهریه خود را پرداخت کنند.

انتهای خبر/پ

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است